Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atlanta: „Ne kritikuokime, o džiaukimės, kad bent prieš Kalėdas nubunda mūsų gerumas“

Atlanta
BFL/ Tomo Lukšio nuotr. / Dainininkė Atlanta
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjančios Kalėdos ir Naujieji – Lietuvos atlikėjams karštas metas. Tik spėk suktis: vienas po kito surikiuoti koncertai ir, žinoma, labdaringi renginiai, be kurių kalėdinis laikotarpis neįsivaizduojamas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Elena Puidokaitė-Atlanta viena iš tų atlikėjų, kurie gerumo akcijų metu ne tik sutinka koncertuoti neimdami honoraro, bet ir paaukoja likimo nuskriaustiesiems. Be to, 30-metė moteris prisipažino remianti vaikų namų auklėtinius.

„Žmonės neturėtų likti abejingi vieni kitiems, nes šalia mūsų yra daug tokių, kuriais reikia rūpintis“, – teigė Atlanta. Moters nuomone, gerumo akcijos, telemaratonai, skatinantys aukoti neįgaliesiems, sergantiesiems, paliktiesiems, yra būtini, siekiant suvirpinti žmogaus širdį, nes tik tuomet jis atsisuks ir pamatys kenčiantįjį.

Anot Atlantos, reikėtų ne kritikuoti, o pasidžiaugti, kad bent per Kalėdas visuomenė atkreipia dėmesį į tuos, kurių paprastomis dienomis per savo rūpesčius nemato.

„Kalėdos – tai metas, kai dauguma mūsų suklūsta ir atsisuka vieni į kitus. Žinoma, kad vien kalėdinių akcijų nepakanka. Bet juk yra žmonių, kurie visus metus, nelaukdami progų ar švenčių, nepamiršta dalintis gerumu“, – sakė dainininkė.

Kalėdos – tai metas, kai dauguma mūsų suklūsta ir atsisuka vieni į kitus.

Rūpinasi globos namų auklėtiniais

Atlanta su bendraminčiais rūpinasi vienų globos namų auklėtinių ugdymu. „Skatiname vaikus būti kūrybingus, muzikalius. Už gerą mokymąsi ir pastangas motyvuojame vaikus savotiškomis premijomis ir kitais paskatinimais, – teigė dainininkė. – Dažniausiai šią paramą išreiškiame mokesčiais už mokslą, muzikos mokyklas, instrumentus. Tam skiriame tiek asmenines lėšas, tiek kitų gerų žmonių aukas, su kuriais esame sutarę bendradarbiauti ir globoti mažuosius.“

Anot Atlantos, taip tikimasi padėti šiems vaikams kabintis į gyvenimą. Kiekvienas iš mūsų, anot atlikėjos, gali pasirinkti savitą pagalbos likimo nuskriaustiesiems būdą. „Per šias Kalėdas esu suplanavusi išpildyti vienos neįgalios mergaitės norą. Tačiau, kol darbas neatliktas, plačiau nieko nepasakosiu“, – šyptelėjo Atlanta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką