Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 17d. 10:57

Atlantai – vėl rūpesčiai teisme

Anksčiau tarp Atlantos ir Oskaro liepsnojo meilė. Dabar gi Oskaras mano, kad jų dukrelei išlaikyti priteista per daug pinigų.
„Scanpix“ nuotr. / Anksčiau tarp Atlantos ir Oskaro liepsnojo meilė. Dabar gi Oskaras mano, kad jų dukrelei išlaikyti priteista per daug pinigų.

Dar 2008-ųjų birželį Atlantos dukrelei Saulei išlaikyti iš buvusio moters mylimojo Oskaro Silevičiaus buvo priteista kas mėnesį mokėti 1000 litų. Panašu, kad toks teismo sprendimas netenkino O.Silevičiaus ir pastarasis teismui pateikė apeliacinį skundą.

Manyta, kad teismo procesas tarp dainininkės Atlantos ir buvusio jos mylimojo advokato Oskaro Silevičiaus dėl jų dukrytės išlaikymo buvo pasiekęs finišą. Mat Vilniaus 2-ajame apylinkės teisme nagrinėtą bylą dėl mažosios Saulės išlaikymo laimėjo mergaitės mama. Jos buvusiam draugui priteista kas mėnesį mergaitei mokėti 1 tūkst. litų. Tokį sprendimą teismas priėmė dar 2008-ųjų birželį.

Pasirodo, tai ne istorijos pabaiga. Antradienio rytą Vilniaus apygardos teismas už uždarų durų nagrinėjo O.Silevičiaus apeliacinį skundą dėl vaiko išlaikymo.

Deja, 15min.lt plačiau apie bylos detales sužinoti nepavyko. Mat posėdžiui prasidėjus teisėjų kolegijos pirmininkė Tatjana Žukauskienė O.Silevičiaus advokato pasiteiravo, galbūt šis pageidauja uždaro posėdžio.

O.Silevičiaus atstovo Laimono Šilerio pageidavimu ir pritarus Atlantos advokatui Gediminui Bulotui, žiniasklaidos atstovai buvo paprašyti palikti teismo posėdžių salę. O.Silevičiaus atstovo T.Žukauskienė pasiteiravo, kokie jo motyvai paprašyti pasišalinti žiniasklaidą. Advokatas atsakė: „Gali būti nagrinėjamos tam tikros mano kliento asmeninio gyvenimo detalės, todėl nenoriu, kad jas girdėtų.”

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką