Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 25d. 11:52

Atlikėja G.Karaliūnaitė ir vėl laisva: teismas padėjo tašką jos trečiųjų skyrybų byloje

Marcas Andre Canuelis ir Gintarė Karaliūnaitė
15min nuotr. / Marcas Andre Canuelis ir Gintarė Karaliūnaitė

Pusantrų metų trukęs atlikėjos Gintarės Karaliūnatės bei jos kanadiečio sutuoktinio Marco Andre Canuelio skyrybų procesas baigtas. Antradienį Kauno apylinkės teismas oficialiai išskyrė šią porą, nors dainininkės vyras ir bandė vilkinti procesą, užversdamas teisėją įvairiais prašymais. Nutartimi išspręstas ir dukros gyvenamosios vietos bei bendravimo tvarkos su ja klausimas.

Teismo sprendimu G.Karaliūnaitės ieškinys bei M.A.Canuelio priešieškinys tenkinti iš dalies. Gintarė prašė santuoką nutraukti dėl sutuoktinio kaltės, Marcas – dėl abiejų sutuoktinių kaltės.

Teismas nusprendė nutraukti jų abiejų santuoką, sudarytą 2013 metų liepos 9 dieną. Gintarė po skyrybų pasiliko savo mergautinę Karaliūnaitės pavardę.

Nepilnametės dukros gyvenamoji vieta nustatyta su mama. M.A.Canuelis turės sumokėti alimentus – po 190 eurų kas mėnesį nuo 2017 metų rugpjūčio 1 dienos, kuomet pirmą kartą Gintarė kreipėsi į teismą dėl išlaikymo priteisimo, iki 2018 metų kovo 15 dienos. Nuo 2018 metų kovo 16 dienos iki dukters pilnametystės M.A.Canuelis turės jau mokėti po 200 eurų per mėnesį.

Teismas priteisė iš atlikėjos sutuoktinio dukters išlaikymo įsiskolinimą – 3 876 eurų, susidariusį nuo 2015 m. birželio 1 d., kai pora pradėjo gyventi skyriumi, iki 2017 m. liepos 31 d.

Teismas nutarė priteisti iš atlikėjos sutuoktinio dukters išlaikymo įsiskolinimą – 3 876 eurų, susidariusį nuo 2015 metų birželio 1 dienos, kai pora pradėjo gyventi skyriumi, iki 2017 metų liepos 31 dienos.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Gintarės Karaliūnaitės ir Marco Andre Canuel skyrybos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Gintarės Karaliūnaitės ir Marco Andre Canuel skyrybos

Nustatyta ir bendravimo su dukra tvarka. M.A.Canuelis dukrą galės pasiimti kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį nuo 17 iki 20 valandos. Taip pat kiekvieną metų porinį šeštadienį nuo 10 iki 20 valandos. Kanadietis džiaugsis buvimu su dukra ir kiekvienų porinių metų švenčių bei nedarbo dienų metu – nuo 10 iki 20 valandos.

Taigi vienais metais per šventes mažametė laiką leis su mama, kitais – su tėčiu. Tėvo dieną ir savo gimtadienį (tomis pačiomis nurodytomis valandomis) su dukra jis galės atšvęsti nepaisant nustatyti eiliškumo. Motinos dieną ir Gintarės gimtadienį dukra švęs su mama.

M.A.Canueliui nesuteikta teisė dukros pasiimti nakčiai. Priežastis – jis nuolat keičia gyvenamąjį būstą. Ilgesnių atostogų Marcas mergaitę galės pasiimti tik nuo 2021 metų. Tuomet jam priklausys 14 vasaros dienų. Apie atostogas jis turės pranešti Gintarei likus mėnesiui iki jų. Tiesa, išsivežti iš Lietuvos dukrą jis galės tik gavęs notariškai patvirtintą Gintarės sutikimą.

Ilgesnių atostogų Marcas mergaitę galės pasiimti tik nuo 2021 metų. Tuomet jam priklausys 14 vasaros dienų.

Bendravimo tvarką Gintarė ir Marcas gali keisti atskiru šalių rašytiniu sutarimu.

Teismas nusprendė priteisti iš Gintarės Marcui 3 856, 38 eurų kompensaciją už kartu mokėtas įmokas bankui už Gintarei priklausantį turtą. Iš atsakovo ieškovei priteista 656, 04 euro.

Posėdyje, kuriame buvo skelbiama nutartis, nei G.Karaliūnaitė, nei M.A.Canuelis nepasirodė. Šį teismo sprendimą jie gali apskųsti per 30 dienų nuo jo paskelbimo.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Gintarė Karaliūnaitė Canuel
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Gintarė Karaliūnaitė Canuel

15min primena, jog teismų duris varstyti sutuoktiniai pradėjo šių metų vasarį. Pasak G.Karaliūnaitės, ji ir M.A.Canuelis kartu negyvena jau nuo 2015-ųjų, praėjus dvejiems metams po slapta įvykusių vestuvių jie pasuko skirtingais keliais.

Tačiau apie oficialias skyrybas pora pradėjo kalbėti tik prieš kiek daugiau nei pusmetį. Pasak atlikėjos, sutuoktinis siekė prisiteisti dukters globą, nors su ja beveik nebūna, maža to, norėjo, kad mergaitei būtų suteikta Kanados pilietybė.

Anksčiau atlikėja yra tvirtinusi, kad dar pernai metų vasarą bandė su vyru kilusias problemas spręsti be teismo įsikišimo, svarstė ir apie skyrybų sutartį, net buvo pasiruošusi pati apmokėti išlaidas.

„Buvo suteiktas laisvas bendravimas (su dukra), buvo siūloma minimali alimentų suma, bet tada jis (M.A.Canuelis) pats nesutiko. Visą laiką jo versijos (kodėl) skyrėsi“, – sakė ji.

G.Karaliūnaitė ir M.A.Canuelis slapta susituokė 2013 metais. Po metų pora susilaukė dukters. Gintarė iš pirmosios santuokos augina sūnų. Ši santuoka su Marcu atlikėjai – trečioji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką