Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 12d. 11:06

Atlikėja Liepa projekte „Aš myliu Lietuvą“ parodė savo tikrąjį charakterį

Liepa Mondeikaitė
LNK nuotr. / Liepa Mondeikaitė

Daumantas, projekte „Aš myliu Lietuvą" projekte išbuvęs nuo pat pradžių, komandos sprendimu buvo išsiųstas namo. Vis dėlto ši ramybė laikina. Geltonieji, o ypač merginos, netrukus turės susitaikyti su faktu, kad konkurencija nė kiek nesumažėjo.

Į projektą sugrįžta mergina, kuri kiekvieną kartą ragindavo kitus kovoti iki galo. Atrodo, kad dabar eilė nepasiduoti atėjo žaviai klaipėdietei Liepai. Tyliai išėjusi, Liepa sugrįžta it griaustinis iš giedro dangaus – ryžtingai ir tvirtai žinodama, kokius žmones nori matyti šalia savęs. Kova nebaigta. Šį vakarą, kuomet teks balsuoti, paaiškės, ką Liepa turėjo omenyje kalbėdama apie komandos kaukes ir apsimetinėjimą.

Geltonųjų komandos laukia misija ypatingoje vietoje. Kryžių kalnas. Katalikams, o tokiais save vadina absoliuti dauguma lietuvių, tai – viena švenčiausių vietų Lietuvoje. Ir vienintelė tokia pasaulyje. Vietiniai žmonės pasakoja, kad pirmieji kryžiai čia pradėti statyti prieš du šimtus metų, meldžiant Dievą sveikatos. Tiek caro, tiek vėliau ir sovietų valdžia bandė nušluoti kryžius nuo kalno, persekiojo ir baudė tikinčiuosius. Kryžių kalnas išliko ir tapo didvyriško pasipriešinimo tikėjimo laisvės užgniaužimui simboliu. Kokią misiją čia teks atlikti geltoniesiems, žino tik pats jų kapitonas Vilius, nuo pat ryto iki paskutiniųjų slėpęs savo sumanymą.

Po misijos dienos laukia vakaras, po kurio vienam iš jų teks palikti projektą. Didžiausią nesėkmę patyrė Vilius – savo provokacija netekęs komandos pasitikėjimo ir kapitono titulo, kartu su neliečiamybe jį perdavęs Simui. Ar iki šiol baugščiai tylėjusiai ir už kitų nugarų besislėpusiai Gintarei pavyko įrodyti, kad ji verta likti čia? Kokia kaina pergalės siekia Julija? Ar viesulu įsiveržusi ir savo tikrąjį charakterį parodžiusi Liepa neįgijo priešų? Lemiamas momentas, po kurio geltonieji liks keturiese.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką