Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 4d. 20:41

„Muzikos akademiją“ paliko projekto bendražygius sąmokslu apkaltinusi Arielė (atnaujinta 22.39 val., nuotraukos)

„Muzikos akademijos“ akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Muzikos akademijos“ akimirka
Penktadienį paaiškėjo, kad „Muzikos akademiją“ šįkart turės palikti Arielė. Neseniai mergina buvo sakiusi, kad projekto dalyviai nori ja atsikratyti.

Trečią kartą iš eilės karštąją kėdę užėmė Arielė, kuri visai neseniai paskelbė mananti, kad projekto dalyviai siekia ja atsikratyti ir todėl ją šį savaitgalį siunčia kovoti dėl išlikimo. Tuo tarpu radijo stoties „Lietus“ klausytojai nepagailėjo Ato, kuris taip pat buvo pasiųstas įrodyti, kad yra vertas kovoti dėl vietos finale. Nuo šiol „Muzikos akademijoje“ naujokų nebus galima išvysti – jų skaičius kas savaitę vis mažės.

Šį vakarą projekto dalyviai dainavo praėjusių metų „Muzikos akademijos“ dainas:  Rūtelė rinkosi  Gabrielės dainą „Per vėlu“, o Nerijus nepabijojo rinktis Ruslano pernai šou nugalėjusio Ruslano kūrinio.

Mindaugas Stasiulis šį kartą pasirodė vilkėdamas marškinėlius su užrašu „Atas užkniso juodai“. 

„Tuo truputį pasirūpino ir Ato gerbėjai“, – prisipažino komisijos narys. Projekto vedėjai Ingai Jankauskaitei pastebėjus, kad tokie užrašai veikia ne kaip antireklama, o reklama, Mindaugas atsakė šioje laidoje ir reklamuojantis Atą, kuris yra „labai geras žmogus“.

Humoristas, politikas Artūras Orlauskas neslėpė dar nė karto iki šio vakaro nežiūrėjęs „Muzikos akademijos“, tačiau dalyvių pasirodymus vertino lyg projekto senbuvis. Pirmo dainavusio Nerijaus pasirodymas jam ne itin patiko – „Muzikos akademijos“ dalyvis jam atrodė susikaustęs.

„Jūs nematėte jo pradžioje, jis buvo kaip Stelmužės ąžuolas, kaip nepajudinamas Puntukas“, – Nerijų užtarė M.Stasiulis, pastebėjęs, kad tą vakarą vaikinas buvo itin pasikeitęs, pagyvėjęs ir net pakeitęs šukuoseną.

LNK nuotr./Rūta
LNK nuotr./RūtaAntroji scenoje pasirodžiusi Rūtelė taip pat neišvengė kritikos. A.Orlauskas kritikavo merginos aprangą, kuri, pasak humoristo, nederėjo prie dainos nuotaikos.

„Tu man kažkada atrodei geriau. Sveikinu tave už tai, kad dainą interpretavai savaip. Be abejo tu esi muzikali, gabi“, – Rosita Čivilytė.

Atnaujinta 20.56 val. Rokas pasirinko Sashos Son(g) dainą „Gera būti dviese“, tačiau, panašu, tai jam buvo pernelyg sudėtingas iššūkis. 

„Norėčiau pasakyti ką nors gero, bet šį kartą... Deja“, – liūdnu balsu tarė ir nuo kritikos susilaikė R.Čivilytė.

„Per gerai žinau tą dainą, o šis variantas man atrodė prastas. Gal tonacija netiko, gal balsas ne tas, o gal rinktis dainą kitą reikėjo...“, – irgi nieko paguodžiančio nepasakė A.Orlauskas ir kaip ir Rosita Rokui skyrė septynetą.

Roko balsas lūžinėjo, o auksu tviskanti Diamond pamiršo dainos žodžius. Pasirinkusi Baibos dainą, Diamond ją atliko ne ką geriau nei jos kolega.

„Daina nepalyginimai lengvesnė nei Roko, išraiškos galėjo būti ir daugiau, nes šis kūrinys yra aiškiai išsakantis visus pageidavimus“, – tarė A.Orlauskas.
 
R.Čivilytės manymu, merginos pasirodymas buvo nuobodokas, o jei Diamond būtų daugiau judėjusi – ji būtų uždususi.

„Šiandien jums trūksta aistros ir trūksta noro, prisiminkit, kaip tą dainą atliko Baiba. Aš nemoku pykt, bet šiandien man truputėlį pikta“, – išrėžė M.Stasiulis ir dalyvei skyrė viso labo šešis balus.

Atnaujinta 21.21 val. Onsa rinkosi Gabrielės dainą „Viskas primena tave“. „Dainuoja penkiašimtąjai savo meilei“, – komentavo A.Orlauskas, nepatikėjęs Onsos deklaruojamais jausmais ir artistiškumu. Su tuo nepanoro sutikti R.Čivilytė ir apgynė „Muzikos akademijos“ mokinį.

LNK nuotr./Muzikos akademijos  filmavimo akimirkos
LNK nuotr./„Muzikos akademijos“ filmavimo akimirkos


„Daina buvo jam skirta. Onsa visą laiką stabilus, jis niekad nepasimeta, arba jis artistiškas, arba moka to neparodyti“, – sakė komisijos narė.

Baibos ir dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės kūrinį „Tik dėl meilės“ padainavusi Eglė nušvito šypsena – jai buvo skirti visi komisijos dešimtukai.

„Šiandien Eglė buvo geriausia“, – pripažino A.Orlauskas ir skyrė merginai 10 balų.

„Egluže, nėra šiandien Kerbedžio, šiandien jis būtų nugriuvęs. Jis būtų džiaugęsis dėl tavęs, – su komisijos nariu sutiko Rosita.

Kafka scenoje persikūnijo į Mr. Jumbo. „Nemanau kad jis turėtų atsisėsti ant karštos kėdės – dainą atliko elegantiškai ir išsiblaškiusiai“, – teigė A.Orlauskas, pagyręs ir vaikino dainavimą, ir aprangą. Su tuo sutiko ir kiti komisijos nariai, skyrę Kafkai aukštus balus.  

Mažiausiai ir vienodai balų – 22 – surinkę Rokas ir Diamond dar turėjo minutėlę luktelėti, kol komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis nusprendė, kuris iš jų turėtų kovoti dėl išlikimo. Galiausiai ant trečiosios kėdės buvo pasiųstas Rokas.

Atnaujinta 22.39 val. Po vakaro finalistų pasirodymų komisija gyrė tai Roką už įtaigumą, tai Atą už nepriekaištingą pasirodymą. Žiūrovai taip pat labiausiai palaikė vaikinus: Atui skyrę pirmą, o Rokui – antrą vietas. Tuo tarpu Arielė, tramdydama jaudulį ir atlikusi paskutinę dainą, turėjo atsisveikinti su „Muzikos akademija“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką