Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsidavimas mylimai profesijai Giedrių Savicką privertė keisti gyvenimo būdą

Giedrius Savickas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Giedrius Savickas
Šaltinis: 15min
0
A A

Teatro ir kino aktorius Giedrius Savickas šiandieną gali drąsiai prisipažinti, kad jau antrus metus neragauja nė lašo alkoholio. Net karštą vasaros dieną jo nebesužavi šalto alaus bokalas – jį vyras lengva ranka pakeičia stikline vandens. Atsisakyti žalingo įpročio, pasak žymaus Lietuvos aktoriaus, verčia atsidavimas mėgstamai profesijai. Šią vasarą G.Savickas tikina norįs atsisveikinti ir su erzinančia priklausomybe tabakui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Visą liepos mėnesį ketinu paskirti sportui ir sveikatai. Kaip krepšininkai, taip ir aš noriu pasiruošti kitam sezonui“, – su šypsena planus dėstė  G.Savickas. Anot jo, sveikata derėtų rūpintis nuolat, tačiau paprastai ypatingas dėmesys skiriamas tada, kai jau užklumpa bėdos. „Aš supratau, kad mano profesija reikalauja sveiko kūno  – juk pats sau esu instrumentas, tad negaliu jo gadinti“. G.Savickas prisipažino, jog nutraukus visus saitus su alkoholiu, jo gyvenime atsirado šis tas naujo. Vyras itin susižavėjo kaitavimu, kuris, kaip jis pats sako, pakeitė vyro gyvenimo būdą. „Kadangi esu klaipėdietis ir dažnai būnu prie jūros, kaitavimui tai puikios geografinės sąlygos. Nesidomiu šiuo sportu kaip profesionalas ir aukštumų tikrai nesiekiu, tiesiog man patinka toks poilsis: sėdi prie jūros, lauki tinkamo vėjo, jei nėra – važiuoji jo ieškoti kur toliau. Kaituojant atsiranda galimybės keliauti. Būtent dėl kaitavimo sausio mėnesį lankiausi Vietname, dabar išbandau Lietuvą. Nuostabus laiko praleidimo būdas, stimuliuojantis veikti“, – pasakojo G.Savickas.

Daugelio pamėgtas aktorius G.Savickas, rodos, dabar kaip niekad paniręs į darbymetį, o į aktorystės amatą žiūri itin atsakingai bei atsidavęs. Aktorius neseniai grįžo iš viešnagės Taline, kuris šiuo metu yra Europos kultūros sostinė. Ten jis drauge su trupe pasirodė spektaklyje „Dugne“. Vyras pasakoja, jog iš Talino grįžo pasikrovęs tik teigiamų emocijų, o itin didelį įspūdį jam paliko vaidyba teatre iš šiaudų. „Va ten tai tikra Kultūros sostinė. Gali užuosti tikro šieno kvapą, aplinkui žiurkės vaikšto, viskas tikra! O ir žmonės kažkokie kitokie, tarsi skandinaviško būdo – kur kas ramesni, koncentruoti. Buvo nuostabu! – įspūdžiais dalijosi G.Savickas.

Paklaustas, ar šią vasarą, kaip keletą praėjusių, vyras paskirs serialų filmavimui, G.Savickas patikino, jog nei Kovaldo, nei kito serialo personažo artėjančiame sezone nebeįkūnys. „Užtenka. Serialo vasaros metu atsisakiau tam, kad pailsėčiau. Be to, man svarbu prikaupti jėgų darbui, kuriam galėčiau drąsiai atiduoti visą savo laiką, kitaip tariant, darbams, kurių aš tikrai noriu“, – atviravo aktorius. Dėl noro visiškai atsiduoti patinkančiam darbui, G.Savickas nesusižavi ir pasiūlymais save išbandyti populiariuosiuose TV projektuose. Retkarčiais vis sulaukiantis galimybių pasirodyti ant parketo ar sudainuoti scenoje duetu, aktorius atkerta „neturiu laiko“. „Yra kas nori labiau už mane, kas sugebės tame žanre labiau suspindėti. O aš esu aktorius ir tiek. Turiu savo amatą: baigiau aktorinį ir noriu vaidinti. Kartais pasvarstau, kad Lietuvoje didžiausia problema ir yra ta, kad daugybė žmonių užsiima ne savo veikla: šoka, dainuoja, politikuoja ar dar velniai žino ką daro, bet tik ne tai, ką ištikrųjų turėtų veikti“, – mintimis dalijosi G.Savickas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką