Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 9d. 05:58

Atskleista „Teleloto“ intriga: buvusius vedėjus keičia atlikėjai ir aktoriai, grįžta Jonas Radzevičius

Džiugas Siaurusaitis, Skaiva Jasevičiūtė, Jonas Radzevičius, Deivis Norvilas
Viganto Ovadnevo ir 15min nuotr. / Džiugas Siaurusaitis, Skaiva Jasevičiūtė, Jonas Radzevičius, Deivis Norvilas

Naujame sezone „Teleloto“ prodiuserio vairą į savo rankas perėmus Arūnui Valinskui laidoje laukia nemažai pokyčių, tarp kurių – ir nauji vedėjai. Jų tapatybės iki šiol saugotos paslaptyje, tačiau dabar jau aišku, kas sekmadienio vakarais dalins žaidėjams prizus ir ridens laiminguosius kamuoliukus. Tai bus trys gerai žinomų žmonių poros.

Dar pirmadienį išplatintame spaudos pranešime buvo skelbiama, kad pačią pirmą naujojo sezono laidą ryžosi vesti pats žaidimo prodiuseriu tapęs Arūnas Valinskas su žmona Inga.

„Tai nebus pirmas mūsų projektas, kurį vesime kartu. Drauge esame vedę įvairių renginių, pavyzdžiui, net „Misis Lietuva“. Televizijoje buvo šokių projektas, kitos laidos. Abu esame televizijos ir scenos profesionalai, todėl ir pasirodymui „Teleloto“ studijoje atsakingai ruošiamės. Juolab kad loterijos kartu dar nesame vedę“, – kiek anksčiau sakė ilgametis televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris.

LNK nuotr./Inga ir Arūnas Valinskai
LNK nuotr./Inga ir Arūnas Valinskai

Tačiau jų duetą bus galima išvysti tik vieną kartą – pačią pirmąją naujo sezono laidą. Vėliau su žiūrovais pasikeisdami sveikinsis jau kiti vedėjai, trys gerai žinomų žmonių poros.

Iš jų dvi ne tik scenoje, bet ir gyvenime – atlikėjai Renata ir Deivis Norvilai, aktoriai Lina Rastokaitė ir Džiugas Siaurusaitis. Taip pat – į laidą po pertraukos grįžtantis Jonas Radzevičius, kurio naująja partnere taps Skaiva Jasevičiūtė. Šią informaciją 15min patvirtino ir A.Valinskas.

„Kol kas bus šios trys poros, kurios „Teleloto“ ves visą sezoną“, – 15min komentavo A.Valinskas ir pridūrė, kad ateityje, šventiniu laikotarpiu, galimai pasirodys ir dar daugiau jau pažįstamų televizijos veidų.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Lina Rastokaitė ir Džiugas Siaurusaitis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Lina Rastokaitė ir Džiugas Siaurusaitis

Minėti vedėjai buvo pasiūlyti paties laidos prodiuserio. Pakvietęs filmuotis visiems jau gerai žinomus žmones, jis tikisi, kad su jų pagalba studijoje sukurs jaukią aplinką ir leis atvykusiems žaidimo dalyviams pasijusti kaip namuose.

„Nenorėjome griežtų, valdiškų vedėjų, kurie tik pasakytų, kokie numeriai iškrito. Tos trys poros – scenos žmonės. Tai yra didžiausia vertybė. Su jais nelabai ir yra ką repetuoti, nes jie puikūs aktoriai, puikūs artistai“, – patikino A.Valinskas.

 Andriaus Pelakausko nuotr./Jonas Radzevičius
Andriaus Pelakausko nuotr./Jonas Radzevičius

Su S.Jasevičiūte žaidimą nuo šiol vesiantis J.Radzevičius anksčiau dėl padarytos avarijos buvo dingęs iš televizijos, o kartu ir „Teleloto“ eterio. A.Valinskas sako, kad sprendimas jį grąžinti į laidą buvo priimtas kartu su visa „Teleloto“ grupe.

„Po to įvykio Jonas jau daug metų ir radijo eteryje dirba, ir renginius veda. Negalime dėl tos nelaimės, kuri jį ištiko, prikalti visam gyvenimui. Manome, kad iš visų buvusių vedėjų Jonas buvo pats geriausias, o tą savo nelaimę jau atkentėjo. Todėl priėmėme sprendimą, kad jis gali grįžti“, – paaiškino A.Valinskas.

Iki šio rudens žaidimą kelerius metus vedė dvi vedėjų poros – Ieva Stasiulevičiūtė su Tadu Rimgaila ir Indrė Stonkuvienė su Gintu Vaičikausku.

„Aišku, paskutinę laidą, kai atsisveikinome, lengvas liūdesiukas buvo kilęs. Tačiau aš iš to dramos nedarau. Suprantu, kad pokyčiai yra reikalingi“, – permainas komentavo T.Rimgaila.

O su laida atsisveikinusi I.Stonkuvienė patikino, kad iš šio etapo liks gražūs prisiminimai: „Drąsiai galiu teigti, kad buvau pirmoji loterijos mergina, kuri ne tik rideno kamuoliukus ir buvo graži. Po pusės metų pasidalijome studijos žaidimus ir su Gintu buvome lygiaverčiai partneriai. Dar po metų atradome vieningą vedimo stilių, kurį kūrybinė grupė pavadino Indrišku.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Pokyčiai „Teleloto“: žiūrovai nebeišvys Tado Rimgailos ir Ievos Stasiulevičiūtės

TAIP PAT SKAITYKITE: „Teleloto“ nebelieka ir Indrės Stonkuvienės: prodiuserio vairą perima Arūnas Valinskas

Komentarai: 31

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

14:27
01:21
01:35

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką