Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 30, 16:50

Atskleisti „Lietuvos talentų“ žiūrovų balsai: kiek žiūrovų palaikė nugalėtoją?

Sekmadienį nugriaudėjo ilgai lauktas įvykis – projekto „Lietuvos talentai“ superfinalas. Jo metu paaiškėjo ir projekto nugalėtoja. Ja šiais metais tapo „pole dance“ artistė ir instruktorė Vaida Aleksandravičiūtė. Išskirtinį pasirodymą ant stulpo rodžiusi ir fizinėmis galimybės žiūrovus sužavėjusi dalyvė nepaliko abejingų ir pelnė didįjį šou prizą, 10 tūkst. eurų.
„Lietuvos talentų“ superfinalo akimirka
„Lietuvos talentų“ superfinalo akimirka / Mato Baranausko nuotr.

Iškart po pergalės sekmadienio vakarą kalbinta 27 metų „Pole dance“ sportininkė teigė nesitikėjusi nugalėti. Tačiau vos pasirodžius TV3 projekto atrankose ir pusfinalyje, gerbėjai iškart ėmė rašyti Vaidai į socialinius tinklus, negailėjo gražių žodžių jos pasirodymams. „Lietuvos talentų“ žiūrovai stebėjosi artistės fizinėmis galimybėmis, sugebėjimu lengvai atlikti itin sudėtingus triukus bei pasirodymą paversti menišku, rašoma televizijos pranešime spaudai.

Vis dėlto didžiausia superfinalo intriga visuomet yra ir televizijos žiūrovų balsavimo pasiskirstymas. Pasibaigus projektui, šou rengėjai atskleidžia superfinalo balsus. Superfinale teisėjai turėjo tik patariamąjį balsą, nugalėtoją rinko žiūrovai balsuodami.

„Lietuvos talentų“ superfinale V.Aleksandravičiūtė pelnė 6771 balsą. II vietą užėmęs Vytenis Danielius – 4712 balsą, o III vietoje atsidūrusi „Aušrinė“ – 3290 balsų. Mažiausiai palaikymo sulaukė humoristė Aistė Krušinskaitė. Už ją balsuota 235 kartus.

TV3 nuotr./Žiūrovų balsai per „Lietuvos talentų“ finalą
TV3 nuotr./Žiūrovų balsai per „Lietuvos talentų“ finalą

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką