Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 10d. 20:20

„Atspėk, kas dėžėje“ – emocijų pliūpsnis: paniškai gyvačių bijančiam Tadui Rimgailai lengva nebuvo

Liucina ir Tadas Rimgailos
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Liucina ir Tadas Rimgailos

Liucina ir Tadas Rimgailos, kaip ir visi projekto „Atspėk, kas dėžėje“ dalyviai, nenujautė, kas jų laukia. Tad išvydę žalią dėžę abudu ne juokais išsigando. Išskirtinai didelę baimę įvairiausiems gyviams jaučiantis Tadas, šou sugebėjęs pademonstruoti ir savo balso galimybes.

„Kodėl aš turiu būti pirmas? Aš negaliu, nenoriu“, – pranešus projekto taisykles jaudulio neslėpė Tadas Rimgaila.

Renginių vedėjas kelis kartus pakartojo neapsakomai bijantis vorų, gyvačių, todėl vos įkišęs ranką į dėžę cypė, klykė ir rėkė.

Žiūrėkite naujausią „Atspėk, kas dėžėje“ laidą:

Siūlome nepraleisti „nepavykusių kadrų“ serijos, kuri tikrai kiekvienam sukels juoko audrą. Taip pat – atlikėjų Monikos Linkytės ir Monikos Marijos Paulauskaitės premjeros, kuri taip pat baigėsi neapsakomais klyksmais.

Laidoje įsiamžino ir stilistų duetas „ŠaŠa“, „Zip FM“ duetas Orijus Gasanovas su Simona Albavičiūte-Bandita. Savo drąsą bandė ir niekada nenustygstantys draugai Naglis Bierancas ir Marija Grabštaitė.

Laidoje taip pat dalyvavo Ironvytas su atlikėja Dileta Meškaite, o kalėdiniame iššūkyje sudalyvavo ir Monika Šalčiūtė su savo mylimuoju. Pamačiusi dėžę iš studijos bandė pabėgti ir atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia, kuri šou dalyvavo su savo geriausia drauge Donata Virbilaite.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:50
04:41
01:21

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką