Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 22d. 11:48

Audriaus Bružo nuotykiai Madagaskare: prisiminė didžiausias vaikystės traumas

Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas
LNK nuotr. / Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas

Aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas keliaudami po Madagaskarą patyrė aibę nuotykių. Tiesa, kvapą gniaužianti alpinizmo išvyka A.Bružui vos nepasibaigė tragiškai.

Laidos „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ herojai išsiruošė į ypatingą Madagaskaro salos vakaruose esančią vietovę. „Mūsų draugas ir vairuotojas pasiūlė mums nuvykti į vieną fantastišką vietą. Jis sakė, kad mes ten būtinai privalome apsilankyti. Ta vieta yra jų Nacionalinis parkas – tai prieš milijonus metų sudarytas kažkoks ypatingas reljefas ir tokio nėra niekur kitus pasaulyje“, – trečiadienio vakarą per LNK pasirodysiančioje laidoje pasakojo Leo.

Vairuotojas patikino, kad iki ypatingojo gamtos stebuklo vos 150 km. „Logiškai skamba kaip per pusantros valandos įveikiamas atstumas. Bet čia, Madagaskare, kur iš esmės nėra kelių, tai gali trukti daugiau nei visą dieną. Keliai čia – tragedija. Lietuvoje tokių niekur nėra“, – įspūdžiais dalijosi Bružas.

LNK nuotr./Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas
LNK nuotr./Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas

Bet daugiausia pastangų reikalaujanti kelionės dalis – dar tik priešakyje. Kaip pasakojo Leo, Cinži de Bemarahos gamtos draustinis garsėja įspūdingomis aštrių uolų platybėmis, bet norint jas pasiekti, reikia neeilinių pastangų. „Nueiti iki jų sudėtinga, reikia ne tik pasiruošti žygiui pro kalvas, bet ir visą alpinizmo amuniciją, nes priartėjus dar labiau gali tekti kopti, prisitvirtinus karabinais.

Cinži – tai karstinis reljefinis darinys, kuris kažkada buvo po vandenynu. Po to dvi tektoninės plokštės bejudėdamos viena kitą pakėlę, tos minkštosios dalys išsilydė ir išplaukė, o tos kietosios pasiliko. Tai lyg vandenyno dugno griaučiai, kaulai.“

A.Bružui šis iššūkis iš pradžių pasirodė tiesiog neįveikiamas. Aktorius prisipažino jaučiantis labai didelę baimę ir net metalo skonį burnoje.

Kelionės akimirkos – galerijoje:

„Visa ši išvyka man nepatinka. Turiu labai blogą prisiminimą nuo mokyklos laikų. Penktoj ar šeštoj klasėj mes važiavom į Anykščius, ten yra Laimės žiburys ir reikia lipti į kalną. Mes kvailiojom, išsidirbinėjom ir aš nukritau. Prasiskėliau galvą, ridenausi į apačią, netekau sąmonės. Prabudau jau tik ligoninėj. Dėl šios kelionės turiu nelaimės nuojautą – tokią pačią, su tais akmenims“, – pasakojo žinomas vyras.

Ar pavyks A.Bružui įveikti savo didžiausią baimę, ar duetas nesusipyks, ir kaip jie jausis išvydę vieną gražiausių vietų egzotiškame Madagaskare, galima bus išvysti šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką