Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 16d. 09:01

Audringas Ingos Žuolytės mergvakaris: draugių siurprizas, tverko šokiai ir jautrus mamos laiškas

Ingos Žuolytės mergvakario akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. / Ingos Žuolytės mergvakario akimirkos

Sekmadienį vaizdo tinklaraštininkė Inga Žuolytė atšventė mergvakarį. Tiesa, kaip užsiminė moteris, viskas, kas tądien vyko, jai buvo absoliučiai netikėta – artimiausios draugės jai suruošusios tokią programą, apie kurią būsimoji nuotaka galėtų tik pasvajoti. Kartu su 15min skaitytojais Inga pasidalijo ir šventės akimirkomis.

I.Žuolytės mergvakario akimirkos sugulė ir į vaizdo įrašą.

„Privalėjau visus įrašus sudėti į vieną filmuką ir taip išsaugoti tas gyvas emocijas bei prisiminimus.. Peržiūrėjau vaizdo įrašą bene 20 kartų. Ir kuo daugiau žiūriu, tuo labiau viskas atrodo kaip gražus sapnas...

Nuostaba, džiaugsmas, juokas, ašaros ir viskas išgyventa per vieną dieną. Panos, aš jums kiekvienai dar po 100 kartų pakartosiu, kokios jūs nuostabios...“ – instagrame pasidalijusi mergvakario vaizdo įrašu rašė I.Žuolytė.

Mergvakario akimirkos – vaizdo įraše:

15min susisiekus su socialinių tinklų žvaigžde, ji neslėpė, jog patyrus šitiek emocijų per vieną dieną kalbėti yra sunku. Draugės ją tądien labai nustebinusios.

„Viskas buvo siurprizas, absoliučiai nieko nežinojau. Nuo ryto iki vakaro viskas, kas vyko, buvo staigmena“, – sakė I.Žuolytė. Kaip pasakojo fitneso trenerė, dienos pradžioje ją paėmę „princai“, kurie, pasirodo, yra jos draugai.

Jie būsimą nuotaką nuvežė darytis makiažo. Siurprizų sąrašą papildė ir netikėtas Anatolijaus Oleiniko pasirodymas.

Mergvakario akimirkos – galerijoje:

„Buvau be žado, neturėjau ką pasakyti – pradedant atlikėju, baigiant visomis užuominomis iki mergvakario. Tarkim, suknelės atsiuntimas, pasiuvimas, ėjimas į primatavimą, nežinant, ko tu ten eini ir ką tau ten siūs“, – pasakojo I.Žuolytė.

Taip pat moters laukė ir vakarėlių autobusiukas, kuriame ji kartu su draugėmis traukė gerai žinomas lietuviškas dainas. „O paskui keliavome papietauti, vėliau keliavome į sodybą, kur atvažiavo viena mano mėgstama šokėja ir mus mokė šokti“, – apie Kristinos Pališkytės tverko treniruotę kalbėjo I.Žuolytė.

Vakaro vinimi tapo ir itin tinklaraštininkei artimo žmogaus, jos mamos, laiškas. „Jis mane labai sugraudino“, – sakė būsima nuotaka.

Ir nors karantinas buvo sutrikdęs Ingos vestuvių planus, mat teko kiek koreguoti šventės datą, Inga dėl to pernelyg nesisieloja. Svarbiausia tai, kad jau netrukus bažnyčioje ji ištars „taip“ savo mylimajam Adomui.

„Aš suprantu liūdesį, kai lauki šventės, ją planuoji, o tuomet paaiškėja, kad ji galimai neįvyks tavo suplanuotu laiku. Taip pat suprantu, kad savos problemos atrodo didžiausios, bet ar stebint susidariusią situaciją tikrai reikia taip sureikšminti vestuvių šventę?“, – kiek anksčiau yra sakiusi I.Žuolytė.

Pasak Ingos, vestuvių perkėlime kaip tik galima įžvelgti teigiamų dalykų – pavyzdžiui, daugiau laiko pasiruošimui. „Anksčiau ar vėliau vis tiek ištekėsim“, – ne tik save, bet ir kitas moteris tąkart ramino I.Žuolytė.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką