TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Augustė Vedrickaitė: „Norėjau turėti grupę, gavau visą chorą“

Augustė Vedrickaitė
V. Ovadnevo nuotr. / Augustė Vedrickaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Vien dėl TV3 projekto „Chorų karai“ į Lietuvą grįžusi dainininkė A. Vedrickaitė (25) netrukus ir vėl ketina kelti sparnus į Norvegiją, kurioje buvo apsistojusi iki tol. Maža to, mergina ten nori kurti ir šeimą. Tačiau bent jau kol kas visas Augustės dėmesys ir laikas skirtas chorų projektui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Auguste, kaip vertini pirmuosius savo ir Auksinio Utenos choro pasirodymus?

Manau, pirmoje laidoje pasirodėme visai neblogai. Tai atspindėjo ir gauti balai. Tačiau antrasis pasirodymas buvo prastesnis. Pelnytai sulaukėme kritikos. Ji tapo puikiu spyriu į užpakalį. Jau peržiūrėjome vaizdo medžiagą ir padarėme išvadas. Tikiuosi, nuo šiol viskas bus tik geriau.

Koks jausmas dainuoti su choru, kuriame net 16 balsingų atlikėjų?

Tai labai geras jausmas. Jau seniai norėjau vėl turėti grupę, bet gavau visą chorą. Man patinka, kad scenoje būnu ne viena. Kita vertus, daugelis choristų yra naujokai televizijoje, didžiojoje scenoje, todėl jų patirties stygius man dažnai neleidžia atsipalaiduoti, kai dainuoju. Dėl jų jaudinuosi labiau nei dėl savęs (šypteli).

Su choristais bendrauji laisvai ir nuoširdžiai. Ar jie taip pat su Tavimi greitai randa bendrą kalbą?

G.Skaraitienės nuotr./Augustė Vedrickaitė
G.Skaraitienės nuotr./Augustė Vedrickaitė

Jaučiamės kaip geri draugai, kolegos. Mūsų choras išsiskiria iš kitų tuo, kad yra labai draugiškas ir linksmas. Kartais choristams papasakoju nuotykių iš savo karjeros, nes daugelis labai domisi. Tačiau yra ir blogoji šio reikalo pusė. Dėl artimo mūsų visų bendravimo kartais sunku surasti aukso viduriuką tarp bičiulystės ir drausmės. Vis dėlto turiu pasakyti, kad choristai manęs klauso.

Neseniai prasitarei, kad vos pasibaigus „Chorų karams“, ketini grįžti atgal į Norvegiją, kurioje pastaruoju metu gyvenai. Bet ar nenutiks taip, kad savas kraštas Tave užlaikys ilgėliau?

Į Lietuvą grįžau tik dėl „Chorų karų“. Jiems dabar ir skirtas visas mano laikas. Greičiausiai iš karto po to grįšiu atgal į Norvegiją. Tiesa, nesinori nieko konkrečiai sakyti, kadangi atskleidus savo planus, Dievas iš jų dažniausiai pasijuokia.

Kuo Tau patinka gyvenimas Norvegijoje?

Jau neblogai įsikūriau šioje šalyje. Ten gyvena mano brolis su šeima, susiradau draugų. Šioje šalyje kur kas patogiau ir paprasčiau gyventi. Gal ir drąsu taip sakyti, tačiau norėčiau, kad mano vaikai augtų Norvegijoje. Tuomet jiems nereikėtų važiuoti į anglijas ar airijas ir galvoti, kaip užsidirbti pinigų, palikus mane vieną senstančią Lietuvoje (šypteli).

Ar ten gyvendama tęsei savo muzikinę karjerą?

Šiek tiek dainavau, tačiau iš to atlygio negavau. Todėl dabar grįžusi į Norvegiją, pirmiausia ketinu gerai išmokti norvegiškai. Tuomet norėčiau susirasti darbą pagal savo profesiją (Augustė yra baigusi verslo vadybos studijas – aut. past.). Tačiau dainininkės karjeros baigti tikrai nežadu. Muzika per giliai yra manyje (juokiasi).

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką