Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Šedžius pasakos, kaip užsidirbo pirmąjį milijoną

Seimo narys Andrius Šedžius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Seimo narys Andrius Šedžius
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį „Auksinėje blykstėje“ svečiuosis turtingų ir žinomų tėvų nemažiau turtingi ar pagarsėję vaikai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Seimo narys, milijonierius Andrius Šedžius „Auksinės blykstės“ studijoje pasakos apie savo neeilinę vaikystę bei paauglystę Komunistų partijos Šiaulių miesto komiteto pirmojo sekretoriaus, o vėliau ilgamečio Šiaulių apskrities viršininko šeimoje.

„Aš turėjau visada galvoti, ką darau, ką sakau, nes vėliau tekdavo aiškintis. Bet išdaigų vis tiek prikrėsdavau“, – apie nemalonę, kurią jaunystėje svarbiai miesto personai – tėvui – užtraukdavo A.Šedžius.

Nors dabartinis Seimo narys ir gynėsi, kad nieko ypatingo neiškrėtęs, tačiau atvėrus jam Išpažinčių dėžę ir ėmus narplioti, į kokios kaimynės langus jis su žiūronais vėpsodavęs, vyriškis labai susimąstė ir ilgai galvojo. Tačiau „Auksinė blykstė“ slėpė ne šią istoriją. Išpažinčių dėžėje tūnojo visai nesenas kuriozas, kai Seimo narys Česlovas Vytautas Stankevičius pasiskundė, kad šalia kabinete sėdintis A.Šedžius jį seka. Teko Šiaulių milijonieriui išsikraustyti į kitą patalpą, kurios kabinetu nepavadinsi. A.Šedžius iškeldintas į Seimo banketų salę, į kurią patenkama perėjus Seimo valgyklą. Tad aplinkiniai ėmė juokauti, kad milijonieriaus politiko kabinetas visada „kvepia“ keptais svogūnais.

„Auksinėje blykstėje“ A.Šedžius atskleidė ne tik savo jaunystės klystkelius, bet ir tai, kaip užsidirbo pirmąjį milijoną. Vyriškis tikino, kad iš tėvo jis jokios pagalbos nesulaukęs, o sukosi pats. Ėmėsi džinsų verslo. Tada visas jo namas buvo įdarbintas: vieni siuvo, kiti balino džinsą, tad A.Šedžiaus namai nuolat dvokdavo chloru.

Paklaustas, kodėl ėjo į Seimą, juk pinigų turi sočiai, politikas atsakė: „Būna, žmonės kartais klysta“.

„Auksinio“ Lietuvos jaunimo atstovas TV studijoje taip pat pasakojo apie savo tėvą, kuris dalyvauja sūnaus gyvenime iki šiol. A.Šedžius tvirtino, kad tėvas jo verslo nemokęs, tačiau politikos klausimais auklėja ir šiandien.

„Aš kasdien iš jo sulaukiu kritikos. Dėl savo pasisakymų ir kai kurių sprendimų“, – prisipažino Seimo narys.

Netikėtos išpažintys, garsūs Lietuvos „auksinio jaunimo“ atstovai bei jų ryšiai su visuomenei žinomais tėvais – jau šį penktadienį, 19.10 val. „Auksinėje blykstėje“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką