Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laima Lapkauskaitė iki vestuvių net nesibučiavo

Laima Lapkauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laima Lapkauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį LNK „Auksinė blykstė“ bus kupina netikėtumų. Garsūs Lietuvos žmonės kalbės jautria tema – apie šeimą. Kokia ji turėtų būti, kokios jos norėtųsi ir kodėl dažnai pramogų pasaulio atstovams nepavyksta jos sukurti tobulos. Į visus klausimus žvaigždės atsakinėjo itin atvirai, atskleidė dar niekam nežinomų savo gyvenimo detalių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

LNK pranešime spaudai teigiama, kad labiausiai „Auksinės blykstės“ vedėjus nustebino Laimos Lapkauskaitės atvirumas. „Studenčių“ ir „Mokinukių“ kūrėja nuoširdžiai pasakojo apie nedaugeliui žinomą faktą, kad bandė kurti šeimą. Kadaise lankydamasi bažnyčioje, ji pastebėjo labai simpatišką Dievo namų tarnautoją. Labai greitai tarp jaunuolių užsimezgė šilti jausmai ir netrukus blizgančios akys po bažnyčios skliautais vienos į kitą žvelgė jau kaip vyro ir žmonos.  Anot Laimos, meilė buvusi tokia tyra, kad jiedu pasibučiavę tik po vestuvių.

Nors moteris tikino buvusi labai gera žmona, šeima subyrėjo. Susėdo buvęs „klapčiukas“ ir būsimoji dainininkė vieną vakarą, pasikalbėjo ir abu nutarė, kad nepavyko. Tačiau sėkmingus muzikinius projektus kūrusią moterį labiausiai nustebino tai, kad buvęs sutuoktinis labai greitai sukūrė kitą šeimą. „Taip jis ir parodė, kaip stipriai mane mylėjo“, – nusivylusi „Auksinės blykstės“ studijoje apie savo santuoką kalbėjo L.Lapkauskaitė.

Tačiau moteris nesutiko, kad dar gyvenant susituokus, galėjo būti jos vyro širdį užkariavusi kita dailiosios lyties atstovė. Paklausta, kodėl nesusilaukė vaikų, Laima atsakė nesanti tokia egoistė, kad gimdytų vaikus sau: „Nenorėjau auginti vaikelio viena. Juk vieną dieną jam vis tiek prireiktų tėvo. Galbūt dėl to dabar tiek meilės ir savęs atiduodu svetimiems  vaikams.“

„Studenčių“ ir „Mokinukių“ kūrėja „Auksinės blykstės“ studijoje neslėpė, kad norėtų ištekėti antrą kartą, jei tik rastų tinkamą vyriškį. O tai labai sudėtinga. Išdėsčiusi savo reikalavimus ir viltis, Laima sulaukė pasiūlymo tekėti net neišėjusi iš studijos. Moteriai į vyrus buvo pasiūlytas Saulėns. Net nesudvejojusi viena stipriausių moterų Lietuvos muzikos padangėje vadinama Laima pasipuošė nuometu, įsikibo jaunikiui į parankę ir, skambant Mendelsono vestuvių maršui, ištarė „taip“ Saulėnui. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką