Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 15d. 14:18

„Auksinėje blykstėje“ – didžiausia Vladimiro Prudnikovo gėda

Solistas Vladimiras Prudnikovas su žmona
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Solistas Vladimiras Prudnikovas su žmona

Šį penktadienį LNK „Auksinėje blykstėje“ svečiuosis garsūs tėvai ir ne mažiau garsūs jų vaikai. Laidoje puikiai pažįstami televizijos, sporto, meno ir televizijos veidai pasakos, kodėl vaikai pasuka tėvų pramintu keliu.

Į „Auksinę blykstę“ atvykęs operos solistas Vladimiras Prudnikovas su per pastaruosius metus išgarsėjusia dukra Ieva sulaukė aštriosios Kristupo Baublio „Išpažinčių dėžės“.

Vyriškis alpo, žiaukčiojo, springo ir taip įsijautė vaidindamas, kad akomponuojanti žmona Nijolė Ralytė tuo patikėjo ir manė, kad sutuoktiniui širdies priepuolis.

„Buvęs kultūros ministras taip išsigando šio netikėtas, negirdėtas ir itin pikantiškas istorijas atskleidžiančios rubrikos laidoje, kad bandė visaip nuo to išsisukti. „Išpažinčių dėžėje“ slėpėsi  garbės nedaranti laidos svečiui istorija iš praeities, kurią jis pats pavadino „didžiausia gėda“, – pasakojo „Auksinės blykstės“ vedėja Živilė Vaškytė.

Dar sovietmečiu į didžiulę šventę kolūkyje Vladimiras Prudnikovas su žmona pianiste ir dar dviem solistais buvo pakviestas atlikti iškilmingo kūrinio „Dien pobiedy“. Bevirpinant balso stygas garsusis operos solistas pamiršo žodžius, o kad aplinkiniais ir itin dideli ponai nesuprastų to, Vladimiras Prudnikovas ėmė vaidinti, kad jam bloga.

Vyriškis alpo, žiaukčiojo, springo ir taip įsijautė vaidindamas, kad akomponuojanti žmona Nijolė Ralytė tuo patikėjo ir manė, kad sutuoktiniui širdies priepuolis. Siaubingai išgąsdinęs savo žmoną, vis dėlto solistas turėjo ilgai ir nuobodžiai aiškintis savo valdžiai dėl šio įvykio, kurį „Auksinės blykstės“ studijoje Vladimiras Prudnikovas pats pavadino „didžiausia savo gėda“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką