Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Auksinį balsą“ po įnirtingos kovos paliko Violeta Tarasovienė

Violeta Tarasovienė
Luko Balandžio nuotr. / Violeta Tarasovienė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Auksiniame balse“ šį šeštadienį atlikėjams buvo leidžiama dainuoti laisva tema. Tačiau laisvė buvo juntama ne tik kūrinių pasirinkime, bet ir atlikėjų bei komisijos narių atviravimuose.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Šis projektas man davė daug daugiau, negu tikėjausi. Mane atpažįsta, vadinasi, išgirdo“, – šypsojosi Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, pradėjusi vakarą daina, kuri „Auksiniame balse“ jai buvo paskutinė – Indrė žiūrovų sprendimu projektą paliko praėjusį šeštadienį.

Visą vakarą netrūko jautrių akimirkų ir atvirumo. „Pradėjęs dainuoti „Auksiniame balse“ savyje atradau daugybę trūkumų, kurie iki tol man netrukdė. Supratau, kad to, ką man davė gamta, tikrai negana, todėl pradėjau mokytis kvėpavimo, karts nuo karto apsilankau pas vokalo dėstytoją“, – prisipažino Ruslanas Kirilkinas. Jo pamokos tikrai nenuėjo veltui – pažangą, padarytą nuo projekto pradžios pastebėjo ne tik operos solistė Nomeda Kazlaus. Tuo tarpu vyriausias LRT televizijos vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas džiaugėsi kitu Ruslano pasiekimu – numestu svoriu.

Tuo tarpu projekto lyderė Vilija Matačiūnaitė džiaugėsi jai pačiai netikėta sėkme „Auksiniame balse“: „Mano pakvietimas į konkursą buvo kaip katės maiše pirkimas. Iki šių metų išgyvenau šiokį tokį štilių, o dabar esu tartum ant bangos.“

Nors komisija Vilijai turėjo nemažai pastabų, mergina tikino, kad jai svarbiausia – jog daina patiko jos palaikyti atėjusiai mamai.

„Kartais komisija vertina pasiremdama emocijomis, o ne atsižvelgdama į patį dainavimą. Jeigu Edmundas Seilius užliptų ant scenos, manau, ir aš jam turėčiau pastabų, – į praėjusios savaitės kritiką, išgirstą iš tenoro, atrėžė Česlovas Gabalis. – Net ir nusidainavimo sureikšminti negali – jeigu žmogus tai daro su draivu, tuomet net žiūrovai nepastebės.“

Tačiau apie nusidainavimą nė kalbos nebuvo – Česlovo atliktą kūrinio „Billie Jean“ versija komisijos narių buvo lyginama su skrydžiu, levitacija ir burtais bei susirinko visus dešimtukus.

„Jeigu Violeta dainuotų „Ramunę baltąją“, būtų ne Violeta“, – po Violetos Tarasovienės pasirodymo, kurio metu skambėjo Mariah Carey daina, ją gyrė A.Giržadas.

Atlikėja  jam paantrino, kad jeigu galėtų, visuomet dainuotų sudėtingus kūrinius, tačiau ne dainų sudėtingumas ar komisijos vertinimai jai svarbiausia: „Po kiekvieno pasirodymo pasikraunu iš žiūrovų, jų emocijas, pritarimą – viską parsivežu su savimi namo. Daug atiduodu, bet gaunu dar daugiau.“

Tuo tarpu Karina Krysko-Skambinė, pasak Nomedos Kazlaus, žiūrovams atskleidė du savo polius – jautrumą ir moteriškumą bei itin stiprų stuburą ir užsispyrimą. Lyg patvirtindama Nomedos žodžius, Karina atviravo, jog po pasirodymų, užmigdžiusi sūnų Majų, dirba ir repetuoja iki pat paryčių.

„Auksiniame balse“, rodos, tobulėja visi – štai Vaidas Baumila sulaukė pagyrų dėl puikios dainuojamosios italų kalbos ir rimtesnio įvaizdžio – vaikinas nosį pasibalnojo akiniais. Tiesa, atlikėjo išvaizda užkliuvo Zitai Kelmickaitei: „Man trūko seksualumo, čia visi giria Vaidą, nes jiems nieko nereikia, o man… patys suprantate, kad ateina toks laikas gyvenime…“ – šmaikštavo muzikologė, Vaidą sulyginusi su pamišusiu italu-moksliuku.

Komisijos favoritais tapo Č. Gabalis, K. Krysko ir V. Baumila. Žiūrovų, balsavusių beveik 130 tūkst. kartų, simpatijos atiteko Karinai, kuri už saves paliko projekto lyderius Vaidą ir Viliją.  Tačiau bendroje lentelėje Vilija vis dar neužleidžia pozicijų, antroje vietoje yra Ruslanas, trečioje – Vaidas. Projektą paliko Violeta Tarasovienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką