Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 27d. 12:01

Aurimas Dautartas grįžta į televiziją

Aurimas Dautartas
SPORT1 nuotr. / Aurimas Dautartas

Legendinis televizijos laidų vedėjas Aurimas Dautartas grįžta į TV ekranus. Jau šį šeštadienį, gegužės 1-ąją, jis ves atsinaujinusią laidą „Sport1 savaitgalis“. Kiekvieną savaitgalį transliuojama televizijos „Sport1“ laida, skirta sporto aistruoliams, nuo šiol taps ne tik informatyvi, bet ir linksma.

„Pamaniau, kodėl gi man negrįžti į televizijos ekraną? O jei tai daryti, tai tik su vėjeliu – todėl lekiu į sporto televiziją! Užteks man pačiam aktyviai sportuoti – pats metas vėl paplušėti ir televizijos studijoje. Galiu užtikrinti, kad bus smagu“, – žadėjo naujasis „Sport1 savaitgalio“ vedėjas A.Dautartas.

Legendinis 34 metų TV laidų vedėjas laidos svečiams – sporto meistrams ir kylančioms žvaigždėms – mes iššūkį. Kiekvienas laidos svečias TV studijoje išbandys savo rankos taiklumą smiginyje, bandys pataikyti į golfo duobutę, atmušti stalo teniso kamuoliukus.

Visi „SPORT1 savaitgalio“ žiūrovai galės garsiai pareikšti savo nuomonę. Interaktyvioje laidoje bus renkama savaitės „Bauda“ ir „Saldainis“ – labiausiai vykę ir labiausiai nenusisekę sporto epizodai. Už juos žiūrovai galės balsuoti telefonu, pateikti savo komentarus.

Be to, atsinaujinusiame „SPORT1 savaitgalyje“ žiūrovai išvys, kad maistą taip pat galima gaminti sportiškai. Tai bus įrodyta laidos rubrikoje „SutitIKIme sporto virtuvėje“.

„Džiaugiamės, kad A. Dautartas – vienas geidžiamiausių televizijos laidų vedėjų – prisijungė prie SPORT1 komandos. Tikime, kad savaitgalio laidos gerbėjų ratas dar labiau išaugs“, – teigė SPORT1 programų skyriaus vadovė Viktorija Butkutė.

Televizija SPORT1 žiūrovams netrukus pateiks ir daugiau staigmenų – jų laukia ir visiškai naujos, ir laiko jau patikrintos autorinės laidos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

06:04
11:42
10:55

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką