Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aurimo Dautarto draugai netiki, kad jis galėjo pakelti prieš save ranką

Aurimas Dautartas
„Scanpix“ nuotr. / Aurimas Dautartas
Šaltinis: 15min
0
A A

Mįslinga, vos prieš pora dienų įvykusi Aurimo Dautarto mirtis aplinkiniams sukėlė didžiulį šoką ir paliko aibes neatsakytų klausimų... Ar galėjo žmogus pasikarti nedideliame bute, kuriame tuo metu buvo žmona ir jos dukrelė? Kaip jis tai padarė, kad Viktorija nepastebėjo nelaimės? Kodėl pirmiausia buvo iškviesta ne greitoji, o tėvai? Ir kodėl Aurimo Dautarto kūnas, atvykus medikams, jau buvo atšalęs?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

LNK išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad mįslinga energingo, svajonių ir gyvenimo planų turėjusio draugo mirtis jo artimiesiems pažėrė daugybę neatsakytų klausimų. Viena iš  internete paskelbtų versijų, kad Aurimas Dautartas galbūt buvo išgėręs ir į savižudybę jį pastūmėjo šeimyninis barnis, draugai netiki.

Garsus kaunietis Aušrys Kriščiūnas, dar žinomas Tyntos vardu, Aurimą Dautartą pažinojo beveik du dešimtmečius. „Buvome geri draugai”, – prisiminęs Aurimą, Auršys sunkiai renka žodžius. Jis  vis dar negali patikėti tuo, kas įvyko. Ir tuo, kad  artimo žmogaus jau niekada nebepamatys.

Ne alkoholis, ne narkotikai ir tikrai ne skolos ar milžiniškos finansinės problemos.  Puikiai  Aurimą Dautartą pažinoję žmonės kategoriškai neigia iki šiol keliamas  jo mirties priežasčių versijas. Kur kas labiau tikėtina jiems atrodo kita, iki šiol viešai neskelbiama aplinkybė…

Draugai neslepia: net ir tada, sunkiausiomis akimirkomis, kai Aurimas su buvusia žmona kovojo dėl dukrelės, niekas nebūtų drįsęs pagalvoti, kad savo gyvenimą šis jaunas energingas vyras  galėtų baigti savižudybe. Prieš keletą mėnesių  Aurimą pažinoję žmonės lengviau atsiduso: vyras vedė antrą kartą. Išvydę vestuvių kadrus  daugelis tikėjo, jog dabar eterio garsenybės gyvenime  pagaliau prasidės tikrasis – ne tik darbų, bet ir jausmų pakilimas.

Nors vestuvių dieną ir Aurimas, ir jo naujoji žmona vienas kitam negailėjo gražių žodžių, skeptikai prognozavo: juoda nuotakos suknelė atneš nelaimę...

Antradienį  20.30 val. „Neišgalvoti gyvenimai“ su Rolandu Vilkončiumi per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką