Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aušra Štukytė: teismo salėje drebėjo rankos

Aušra Štukytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Aušra Štukytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Į neįtikėtiną istoriją papuolė aktorė Aušra Štukytė (31) – ji tapo nusikaltimo liudininke.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Turbūt visi prisimena prieš porą metų plačiai nuskambėjusį įvykį, kai į Lietuvą prancūzas atvyko susitikti su interneto pažinčių portale užkalbinta mergina. Romantiška pažintis vyrui mūsų šalyje baigėsi apiplėšimu, sumušimu ir pagrobimu. Kelias dienas prancūzas buvo prirakintas prie radiatoriaus. Galiausiai jis nutraukė radiatoriaus vamzdį ir išsilaisvino. Ant grindų pasipylęs karštas vanduo pradėjo garuoti, todėl kaimynai, įtarę gaisrą, iškvietė pareigūnus.

„Tuo metu, kai antrankiais surakintą vyrą gaisrininkai kopėčiomis kėlė žemyn, aš ėjau pro šalį. Kadangi pareigūnai nekalbėjo angliškai, aš ėmiausi vertėjos darbo. Pabuvau ir geroji samarietė – nulėkiau į parduotuvę žmogui nupirkti vandens, nes jis kelias dienas buvo nei valgęs, nei gėręs“, – prisimena Aušra.

Praėjus dvejiems metams, aktorė buvo iškviesta į teismą kaip įvykio liudininkė. „Nemalonus jausmas užplūdo, juk ne kasdien tenka liudyti. Nors aš esu aktorė ir nebeturėčiau jaudintis viešai kalbėdama, tačiau mano rankos drebėjo. Tiesa, man pasisekė, kad nemačiau nusikaltėlių, nes dabar tektų baimintis dėl savo gyvybės“, – sako Aušra.
Aktorė mano, kad Holivudo filmuose vaizduojami teismo procesai neatitinka tikrovės. „Nereikėjo man garsiai prisiekti „sakau tiesą ir tik tiesą“. O ir teisėja neatrodė tokia pikta ir griežta – jokio grobuoniško žvilgsnio. Tiesiog paprasta moteriškė. Teismo salėje mačiau nusikaltėlius, o nukentėjusysis, beje, neatvyko. Manau, kad po tokių baisybių jis apie Lietuvą nebenori nieko girdėti“, – teigia Aušra.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Aušra Štukytė
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką