Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Valinskas neleistų žmonai plaukti vienu laivu su M.Gelažniku

Baiba Skurstenė ir Marius Gelažnikas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / B.Skurstene ir M.Gelažnikas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žodžio kišenėje neieškantis buvęs pramogų verslo ryklys, politikas Arūnas Valinskas pirmadienio vakarą prisėdo prie „Žvaigždžių duetų“ komisijos stalo ir savo komentarais privertė nusišypsoti net didžiausius paniurėlius. Daugiausia A.Valinsko dėmesio sulaukė projekto dalyvės moterys.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Porą kartų bandžiau žiūrėti duetus per mažą „Šilelį“, bet Viliaus krūtinė ten netelpa. Vieną kartą net subraškėjo rėmai, kai pasirąžė Vilius Tarasovas.

Aštrialiežuvio politiko dėmesio sulaukė ir įspūdinga dainininko Viliaus Tarasovo išvaizda. Su projekto dalyve Giedre Balutyte scenoje Vilius pasirodė krūtinę apnuoginančiu naro kostiumu.

„Porą kartų bandžiau žiūrėti duetus per mažą „Šilelį“, bet Viliaus krūtinė ten netelpa. Vieną kartą net subraškėjo rėmai, kai pasirąžė Vilius Tarasovas. Nuo to karto „Žvaigždžių duetų“ nebežiūrim per „Šilelį“, – juokėsi politikas, projektą anksčiau stebėdavęs keliaudamas automobiliu.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kastytis Barisas ir  Vaida Genytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kastytis Barisas ir Vaida Genytė

Neatpažįstamai pasikeitusi dainininkė Vaida Genytė su choru „Ave Vita“ bei jo meno vadovu Kastyčiu Barisu filmavimo metu persikėlė į pokario Ameriką ir  atliko kūrinius iš miuziklo „Čikaga“.

„Talentingai gražiai blondinei ir juodas perukas tinka“,  – komentuodamas naująjį dainininkės įvaizdį tarė A.Valinskas.

Scenoje pasirodę Natalija Zvonkė ir Vitalijus Cololo, kaip ir visada, buvo žaismingi: įsijautę į šunų vaidmenį dainavo apie kniaukiančius katinus ir iš karto sukėlė spėlionių, ar minimi katinai kartais nėra aliuzija į Violetos ir Viliaus Tarasovų šeimą. 

Triko vilkinti ir plaukus į pudelio garbanas susivėlusi N.Zvonkė grakščiai sukosi aplink V.Cololo. Šis pasirodymas netruko sulaukti šmaikštaus A.Valinsko apibūdinimo.

Tai buvo labai graži kompozicija, kurią pavadinčiau gyvatė gundytoja aplink Stelmužės ąžuolą.

„Tai buvo labai graži kompozicija, kurią pavadinčiau gyvatė gundytoja aplink Stelmužės ąžuolą“, – po pasirodymo skėlė A.Valinskas ir salė prapliupo juoku.

Verslininkas Marius Gelažnikas ir atlikėja Baiba Skurstenė tiesiog šėlo scenoje ir žiūrovams parodė jūreivių ir jūrų laivyno kapitonės linksmybes.

„Išleisčiau žmoną į kruizą su Gelažniku tik skirtinguose laineriuose ir dar geriau skirtinguose vandenynuose“, – po ugningo Mariaus pasirodymo juokėsi A.Valinskas. Tačiau M.Gelažnikui ėmus nelabai suprantamai komentuoti savo pasirodymą ir juokais pabandžius pasmaugti laidos vedėją Ingą Jankauskaitę, laidos žiūrovai ėmė gūžčioti pečiais.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Komisija
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Komisija

„Kai Rolandas (Rolandas Vilkončius – aut. past.) kalbino Gabrielę (komisijos narę Gabrielę – aut.  past.), nuskambėjo frazė, kad Marius šoko su trauma. Jis šoko su Baiba, o Baiba šiandien šoko su trauma“, – apie įtartinai linksmą ir nelabai suprantamai tą vakarą kalbėjusį M.Gelažniką atsiliepė komisijos narys.

Jis šoko su Baiba, o Baiba šiandien šoko su trauma.

Po aktoriaus Mariaus Jampolskio ir Irūno iš grupės „Studentės“ dainos bei aistringo tango A.Valinskas negailėjo jaunai atlikėjai komplimentų ir davė patarimų, kaip susitvarkyti su nepelnyta kritika, jei ji būtų išsakyta Irūnos atžvilgiu.

„Merga – ne bala, neištaškys“, – Irūnai įsiklausyti į šį posakį patarė politikas.

A.Valinskas nepamiršo dėmesio skirti ir laidos vedėjai I.Jankauskaitei, kuri ne kartą A.Valinskui leisdavo pasisakyti paskutiniam – desertui.

„Noriu padėkoti, Inga, jums, kad esi viena iš nedaugelio moterų, kurioms aš ne tik tinku į cepelinus, vėdarus, bet ir desertui. Labai dėkoju“, – šypsojosi Seimo narys.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką