Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Avarijoje našlaite likusios mergaitės močiutė: „Dainos Bosas parama – neapsakoma“

Nijolė Navickienė ir Daina Bosas
15min.lt nuotr. / Nijolė Navickienė ir Daina Bosas
Šaltinis: 15min
10
A A

Avarija, 2015-ųjų rudenį įvykusi Plungės rajone, per akimirką sugriovė Nijolės Navickienės gyvenimą: žuvo beveik visa jos dukros šeima – iš keturių automobiliu važiavusių asmenų po siaubingos avarijos išgyveno tik viena mergaitė. Našlaitę ėmėsi globoti močiutė N.Navickienė. Moteris sako esanti labai dėkinga pagalbos ranką netikėtai ištiesusiai Dainai Bosas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

2015-ųjų spalio 4-ąją Plungės rajone ugniagesio Ramūno Dargužo vairuojamas automobilis BMW susidūrė su netikėtai į priešingą kelio juostą išvažiavusiu visureigiu „Hyundai Galloper“. Per avariją žuvo R.Dargužas, jo žmona ir trejų metų duktė. Vyresnioji, tuomet dešimtmetė, išgyveno.

Tada paaiškėjo, kad avariją sukėlė neblaivus visureigio vairuotojas Igoris Cvetkovas. Nelaimė tąsyk sukrėtė daugelį lietuvių.

„Per sekundę griuvo mano gyvenimas. Žuvo duktė, jos vyras, anūkė. Su dukters šeima buvome labai artimi. Susitikdavome kone kiekvieną dieną“, – ketvirtadienį teisme sakė N.Navickienė.

Po nelaimės močiutė ėmėsi išgyvenusios mergaitės globos.

A.Jašinskienės/15min.lt  nuotr./Žuvusios mergaitės globos ėmėsi jos močiutė Nijolė Navickienė. Teisme ji tikino, kad per vieną sekundę griuvo visas jos gyvenimas.
A.Jašinskienės/15min.lt nuotr./Žuvusios mergaitės globos ėmėsi jos močiutė Nijolė Navickienė. Teisme ji tikino, kad per vieną sekundę griuvo visas jos gyvenimas.

„Po avarijos ji kurį laiką buvo gydoma reanimacijoje. Turėjome daug rūpesčių, reikėjo palaidoti dukters šeimą. Tada gydytojai man pasakė: „Jūs nesiplėšykit, važiuokite į laidotuves, yra žmogus, kuris pasirūpins vaiku“. Labai nustebau. Galvoju, kas jis gali būti. Kai sužinojau, kad tai Daina Bosas, galvojau – kaip taip? Kai po laidotuvių mergaitė buvo perkelta iš Reanimacijos skyriaus, norėjau susirasti ir padėkoti“, – 15min pasakojo radviliškietė.

Moteris teigė, jog nuo pat pirmos susitikimo dienos su D.Bosas užsimezgė draugystė. Iki tol tik iš žurnalų ir televizijos ekranų matyta verslininkė jai pasirodė labai nuoširdi ir šilta.

„Dabar labai dažnai susiskambiname. Anūkė tapo su Daina draugėmis. Daina prieš anūkės gimtadienį surengė akciją, po jos mergaitė gavo dovanų ir piniginės paramos“, – pasakojo N.Navickienė.

A.Jašinskienės/15min.lt  nuotr./Daina Bosas teisme
A.Jašinskienės/15min.lt nuotr./Daina Bosas

D.Bosas atvyko ir į teismą Plungėje, kur buvo nagrinėjama byla. Tačiau žiniasklaidos dėmesio vengė ir pati nieko nekomentavo.

„Ji padėjo mums susirasti advokatą. Ši pagalba man – labai brangi“, – neslėpė N.Navickienė.

Našlaite likusiai mergaitei šiandien – dvylika. Nors po nelaimės ji atrodo jau atsitiesusi, tačiau artimieji pastebi, kad ji – išsiblaškiusi, naktimis neretai prabunda susapnavusi košmarą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ugniagesio šeimą avarijoje pražudęs Igoris Cvetkovas teisme pratrūko

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką