Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 15d. 11:50

„Axom“. Gražuolių karas! (papildyta sausio 15 d.)

grupė "Axom"
Asm. albumo nuotr. / grupė „Axom“.

Kai pykstasi vyrai, jie dažniausiai viską aiškinasi kumščiais. O štai kai susipyksta moterys... apie tai išgirsta visa Lietuva! Šįkart karo kirvius iškasė grupės „Axom“ narės. Dailių merginų trijulė pasidalijo į dvi stovyklas – Ina ir Solveiga prieš Gintarę.

Solveiga Vilkevičiūtė (23) ir Ina Janukaitytė (26)
„Ta gražuolė lakstė, kaip vištelė kudakavo“

„Neseniai gražiai paprašėme Gintarės pasitraukti iš grupės, mat pamatėme, kad mergaitė labai sužvaigždėjo. Net nebegalėjome susikalbėti. Pradėjo reikšti įvairiausias pretenzijas, dejuoti, kad jai per sunku. Taigi nusprendėme, kad mums ne pakeliui.

Kai parvežėme Gintarę namo į Kauną, prie mūsų automobilio pripuolė jos vaikinas ir, griebęs už atlapų mūsų vadybininką, ištempė jį lauk. Vėliau jis puolė ir prieš mus rankomis mojuoti kaip tikras erelis, sparnus iškėlęs. O ta gražuolė lakstė, kaip vištelė kudakavo ir bijojo jam ką nors pasakyti, mat šis ištarė jai genialią frazę:  „Į vietą, pasakiau!“ Mums viskas tapo aišku. Šiaip taip išnešėme savo kailius ir palikome juos aiškintis“, – pasakoja grupės „Axom“ senbuvės.

Gintarė Budrytė (22)
„Vulgarus jų gyvenimo būdas man nepriimtinas“

Išgirdusi, ką apie ją kalba buvusios kolegės, Gintarė prisipažįsta: „Aš patyriau šoką! Nesitikėjau, kad gali mane šitaip apšmeižti...“ Tik žurnalui „Privatu + TV gidas“ mergina sutiko papasakoti savo versiją.  „Pasitraukti iš grupės nusprendžiau supratusi, kad merginos populiarumo siekia ne dainavimu, o demonstruodamos savo kūno grožybes. Man tai visiškai nepriimtina. Ir Solveiga, ir Ina elgdavosi labai vulgariai, todėl prie jų nepritapau. Žvaigžde tapti aš niekada nesiekiau, todėl jos kalba netiesą. Jos minėjo, kad ir buvusi narė išėjo su skandalais. Dabar galiu patvirtinti: visi jų skandalai yra išgalvoti“, – sako Gintarė.

Kaip teigia mergina, jos niekada nebuvo geros draugės: „Mūsų interesai niekada nesutapo, o jų gyvenimo būdas man visiškai nepriimtinas. Skaudžiausia, kad jos apšmeižė mano vaikiną, nors jis niekada nėra prieš moterį pakėlęs rankos. Tebuvo menkas apsižodžiavimas, o jos išpūtė didžiulį burbulą, siekdamos sukelti skandalą.“

„Privatu“
Temos: 1 Grožis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką