Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 07 28, 14:33 Atnaujinta 2013 07 30, 15:01

Badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“ priviliojo muzikantus, dizainerius ir TV veidus

Sinoptikai dar nuo praėjusio pirmadienio žadėjo kaitra alsuojantį savaitgalį. Rodosi, jie nė kiek neklydo. Jei šeštadienį buvo šilta, tai sekmadienis tiesiog alsavo kaitra. Galbūt žaisti badmintoną buvo kiek per karšta, tačiau tai nesutrukdė „Vilniaus plunksnos“ mėgėjų turnyrui.
Vilius Alesius ir Viktoras Diawara
Vilius Alesius ir Viktoras Diawara / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Jo pavilioti Lukiškių aikštėje rinkosi ne tik aktyviai sekmadienį praleisti panūdę miestiečiai, bet ir žinomi pramogų pasaulio veidai. Net 8 skirtingose aikštelėse savo jėgas išmėgino muzikos, mados, žiniasklaidos atstovai  ir televizijos veidai.

Pavyzdžiui, vienoje aikštelėje savo jėgas išmėgino muzikantai „Disco mafija“, „Keymono“, „Happyendless“ ir „Naujos pupytės“. Pastaroji grupė dalyvavo toli gražu ne visos sudėties. Juk Oksana Pikul-Jasaitienė šiuo metu mėgaujasi medaus mėnesiu Maldyvuose. Tad badmintoną žaidė tik Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė. Moterys, apsivilkusios rožiniais marškinėliais, pasirodė su savo dukrelėmis ir per pertraukas jaukiai sėdėjo ant žolės.

Kitoje aikštelėje savo jėgas bandė dar kitos  muzikos grupės: „Freaks on floor“, „Gerai gerai“, „Empti“ ir „Skamp“. Pastaroji grupė taip pat dalyvavo ne visos sudėties, o tik Viktoras Diawara ir Vilius Alesius.  „Freaks pn floor“ komandoje žaidė ne tik Justas Jarutis, bet ir jo mylimoji Justina Česnaitė.

Pupyčių komanda
Pupyčių komanda

„Vilniaus plunksnos“ neapleido ir madingieji, todėl vienoje iš aikštelių rungėsi ir „Mados infekcijos“ organizatoriai su dizainere Sandra Straukaite priešakyje. O kitoje aikštelėje savo jėgas išmėgino ir TV laidų vedėjas Andrius Rožickas. Sportiškai nusiteikę buvo ir keli žiniasklaidos atstovai: „Vilniaus diena“, „370“, „15min“ ir „Suru“.

Papildyta. Finale po permainingos kovos stipresnė buvo „Suru.lt“ komanda, įveikusi „Marso“ atstovus. Nugalėtojai buvo apdovanoti „Vilniaus plunksnos“ apyrankėmis ir renginio draugų prizais – „iPod Shuffle“ grotuvais, „Nike“ kuprinėmis ir kilogramu „Ritter Sport“ šokolado.

Muzikinė programa – nuo scenos naujokų iki grandų

Nuo turnyro pradžios skambėjo didžėjų sukamų plokštelių garsai. Mat didysis, tikrasis ir rimtasis koncertas turi prasidėti tik 17 valandą. Jame pasirodys keturios grupės ir atlikėjai.

Energingo rokabilio bangomis čiuožinės „Los Turbos“ ir „Without Letters“, kurie teigia, kad groja tai, kas skamba gerai. Taip pat išgirsime vasariškai lengvas Giedrės Kilčiauskienės dainas, o po turnyro nugalėtojų apdovanojimo – „Face White“ pasivadinusio Sauliaus Prūsaičio kūrybą.

Sandrau Straukaitė (kairėje)
Sandrau Straukaitė (kairėje)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką