Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baibą dėl Gelažniko kankina galvos skausmas

Filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Filmavimo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vokalo dėstytoja dirbanti dainininkė Baiba Skurstenė nepriekaištingo dainavimo reikalauja ir iš savo partnerio „Žvaigždžių duetuose“ Mariaus Gelažniko. Verslininkas jau kartą viešai prisipažino, kad Baiba jį labai „drožia“ .

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Karšto būdo verslininkas projekto metu apie savo partnerę atsiliepdavo labai pagarbiai ir ramiai, tačiau sykį neištvėrė. Į mikrofoną Marius paleido latviškų ir lietuviškų sakinių tiradą, skirtą savo partnerei. Verslininkas moka latviškai, nes jo senelis latvis kaip ir Baiba. Publika kvatojosi iki ašarų. Pasirodymą stebėjusi Mariaus bičiulė, „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė prisipažino, kad seniai verslininką matė tokį atsipalaidavusį, nes pastaruoju metu jis labai įsitempęs.

„Žinot, tas gydytojo Levino magnetinės juosteles? Nuo riešų ir sąnarių skausmo? Tai žinokit Baiba su jomis vaikšto ant galvos, nes nuo Gelažniko jai galvą skauda“, – įsikarščiavęs apie savo partnerę pasakojo verslininkas.

Kitą „Žvaigždžių duetų“ filmavimą Baiba iš tiesų užsirišo ant galvos juostelę nuo skausmo ir šypsojosi.

Vienus aukščiausių balų „Žvaigždžių duetuose“ gaunančio verslininko Mariaus Gelažniko ir vokalo virtuozės latvės Baibos Skurstenės dueto pasirodymai nuolat lydimi medicinos temos.

Į „Žvaigždžių duetų“ traukinį paskutinę akimirką įšokęs Marius pasirodė sutvarstyta ranka tiesiai po Vokietijoje atliktos rankos operacijos.

Vieną vakarą gerokai įsilinksminusio verslininko porą komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis vertino taip: „Anksčiau Marius Gelažnikas pasirodydavo su trauma. Dabar Baiba šoko su trauma.“

Po šių žodžių Šv. Valentino dienai skirtoje laidoje seksualia medicinos sesele virtusi Baiba Marių į sceną įvežė vežimėliu. Gelažnikas buvo sutvarstytas nuo galvos iki kojų.

„Žvaigždžių duetai“ – šeštadieniais 19 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką