Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 13d. 10:21

Baleto mokyklos sezoną ypatingu pasirodymu vainikavęs Nerijus Juška atrado dar vieną svarbią misiją

Veronika Montvydienė su dukra Adele, Nerijus Juška su žmona Agne ir Paulius Skučas su žmona Indre ir dukra Elžbieta
Vilmanto Morkvėno nuotr. / Veronika Montvydienė su dukra Adele, Nerijus Juška su žmona Agne ir Paulius Skučas su žmona Indre ir dukra Elžbieta

Į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą iškilmingai paminėti Nerijaus Juškos baleto ir šokio mokyklos sezono pabaigos rinkosi ne tik auklėtiniai bei jų tėveliai, bet ir garsūs pramogų pasaulio, kultūros atstovai.

Trijų dalių spektaklis – koncertas „Stichijos“ sulaukė ypač gausių aplodismentų, o tarp besigėrėjusiųjų reginiu bei negailėjusiųjų pagyrimų primarijaus mokiniams buvo Kultūros ministerijos atstovė Irena Didžiulienė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas, Donato Montvydo žmona Veronika su dukra, floristė Giedrė Vasilijevaitė su vyru Dariumi, advokatas Karolis Rugys su šeima, M.K. Čiurlionio menų mokyklos baleto direktorius Eligijus Butkus, Nerijaus Juškos žmona Agnė su dukra Eva ir sūnumi Pauliumi, televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas su šeima ir kiti.

Vilmanto Morkvėno nuotr./Renginio akimirka
Vilmanto Morkvėno nuotr./Renginio akimirka

Jaunųjų baleto mylėtojų pasirodymai Vilniuje ir Kaune šįmet sutampa su svarbiomis pavasario šventėmis.

„Vilniuje šokis simboliškai buvo dovanojamas mamytėms, o Kaune bus skirtas tėveliams, minint Vaikų gynimo dieną – birželio 1-ąją. Juk tėvams gražiausia dovana ne daiktas, o vaikų pasiekimai, iš širdies atliktas šokis, padovanotas laikas kartu,“ – džiaugėsi Nerijus Juška.

Vilmanto Morkvėno nuotr./Renginio akimirka
Vilmanto Morkvėno nuotr./Renginio akimirka

Per devynerius baleto mokyklos gyvavimo metus pastatyta daugiau nei dešimt spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose. Juose šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos – taip prisidedama prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

Šiltą pavasario vakarą žmonės buvo kviečiami mėgautis trijų veiksmų spektakliu – koncertu „Stichijos“ (režisierė Edita Stundytė).

„Šis pastatymas ypatingas tuo, kad skirtingai nei anksčiau šokant vaikams masinėse scenose pateikiamas šiuolaikinio baleto atspindys, o du veiksmai koncerto leidžia atskleisti individualius auklėtinių pasiekimus. Demonstruojami soliniai šokio numeriai, kuriuos mažosios balerinos ruošė tarptautiniams baleto konkursams“, – teigė baleto mokyklos įkūrėjas N.Juška.

Vilmanto Morkvėno nuotr./Renginio akimirka
Vilmanto Morkvėno nuotr./Renginio akimirka

Vakaro dovana susirinkusiems tapo paties primarijaus šokis – Balančino klasikinė variacija.

„Jaučiuosi neapsakomai laimingas, galėdamas lydėti mažųjų princesių pirmuosius žingsnius į didžiąją sceną, o pats kasmet jau tradiciškai pasirodydamas baigiamajame koncerte, tarsi ir vėl sugrįžtu į karjeros žydėjimo laiką... Didžiuojuosi mūsų vaikais ir mokytojais, kurių nuoširdaus darbo dėka šiandien galime mėgauti nuostabiu reginiu. Šią akimirką vis dar „skraidau“ scenoje širdimi!“ – po spektaklio kalbėjo Nerijus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką