Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 gruodžio 26d. 14:37

Balsuok už 2008-ųjų įvykius: Metų vestuvės (nuotraukos)

2008-aisiais žymūs žmonės ir garsenybės mainė žiedus ir savo vestuvėmis, regis, mėgino nušluostyti vieni kitiems nosis. Blizgūs žurnalai nieko nelaukdami vienas vestuves vadino elegantiškiausiomis, kitas prabangiausiomis. 15min.lt siūlo Jums išrinkti Metų vestuves.

Antanas Bosas ir Daina Randers. Ilgametę draugystę tuometinis Seimo narys ir verslininkė vainikavo santuoka vienoje Bahamų salų. Abiems ši santuoka – ne pirmoji.


 

Scanpix nuotr./K.Daukays ir E.Bružienė
„Scanpix“ nuotr./K.Daukšys ir E.Bružienė

Seimo narys Kęstutis Daukšys susituokė su savo ilgamete drauge pedagoge Eirida Bružiene. Jiems ši santuoka – taip pat ne pirmoji.

Scanpix nuotr./Stano vestuvės po skėčiais
„Scanpix“ nuotr./Stano vestuvės po skėčiais

Atlikėjas Stanislovas Savickis-Stano manė, kad jo vestuvės bus pačios paslaptingiausios. Fotografai viens kitam per galvas lipo, kad tik galėtų užfiksuoti jaunikį ir jaunąją. Deja, paslaptingiausių tuoktuvių vardą iš jų pasisavino dainininkas Alanas Chošnau. Su drauge Aida Žiliūte grįžę iš vienos kelionės jiedu spaudai netikėtai pareiškė, kad jau...susituokė. Tiesą pasakius, tikinčiųjų šiuo faktu buvo mažiau nei abejojančių.

Tuo tarpu grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas su savo išrinktąja Eva susituokė ramiai, be pompastikos.

Scanpix nuotr./E.Krungolco vestuvių akimirka
„Scanpix“ nuotr./E.Krungolco vestuvių akimirka

 

15 minučių/Eriko Ovčarenko nuotr. /Laimingi jaunavedžiai
„15 minučių“/Eriko Ovčarenko nuotr. /Laimingi jaunavedžiai: Gintarė Volnugevičūtė ir Robertas Scheidto 

Žiedus šiemet mainė ir sportininkai. Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė Gintarė Volungevičiūtė ištekėjo už draugo, tų pačių žaidynių vicečempiono, buriuotojo Roberto Scheidto. Pekino olimpiados medalininkas, šiuolaikinės penkiakovės žvaigždė Edvinas Krungolcas vedė savo išrinktąją Vestą.

Šiemet susituokė ir tituluota šalies gražuolė – konkurso „Mis Lietuva 2002“ nugalėtoja Vaida Grikšaitė ir futbolininkas Deividas Česnauskis.

Scanpix nuotr./S.Griaznovos vestuvių akimirka
„Scanpix“ nuotr./S.Griaznovos vestuvių akimirka

Lietuvą santuokos ceremonijai pasirinko jau senokai JAV gyvenanti kone garsiausia mūsų manekenė Svetlana Griaznova. Ji ištekėjo už dukters tėvo, italų kilmės amerikiečio Angelo Acquistos.

Scanpix nuotr./L.Pinkevičius ir A.Valentaitė
„Scanpix“ nuotr./L.Pinkevičius ir A.Valentaitė

Verslininkas Laimutis Pinkevičius sumainė žiedus su ilgamete savo drauge Asta Valentaite. Šios vestuvės vadintos labiausiai lauktomis, mat pora draugavo aštuonerius metus.

Bene skandalingiausiomis galima pavadinti dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės ir kalinio Rolando, pravarde Limonas, kuris kali už žmogžudystes, vestuves.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

28:20
08:59
04:45

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką