Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 18:08

Bankrotą paskelbusi Birutė Petrikytė atvira: „Būtume su vyru likę gatvėje“

Birutė Petrikytė su vyru
LNK nuotr. / Birutė Petrikytė su vyru

„Mes galvojome, kad mums vis dėlto reikės viską palikti ir išeiti. Likti prie suskilusios geldos. Išeiti iš čia su maišeliu, nes nematėme kitos išeities“, – atvirai sako dainininkė Birutė Petrikytė.

Tai, ką per pastaruosius penkerius metus išgyveno garsi dainininkė, netrukus 65-ąjį jubiliejų švęsianti Lietuvos estrados primadona vadinama Birutė Petrikytė, ko gero gali įsivaizduoti tik patyrę tą patį.

Prieš krizę nuosavam verslui, svečių namams ir restoranui Palangoje iš bankų pasiskolinti pinigai Birutei ir jos vyrui Igoriui tapo nepakeliama finansine našta, siekusia kelis milijonus eurų. Tuomet sutuoktinį užklupo depresija, o draugai nusisuko.

„Aš visada ėjau iškėlusi galvą, visada juokiausi, visą laiką šypsojausi. Būdavo toks pasakymas: klausyk, ta tavo draugė Birutė eina ir šypsosi, tai dar ne viską iš jos atėmė“, – „Nuo... Iki...“ pasakojo dainininkė, o jos išsamų pasakojimą žiūrovai išvys trečiadienio vakarą.

LNK nuotr. /Birutė Petrikytė
LNK nuotr. /Birutė Petrikytė

Moteris prisipažino, kad po to, kai spauda ėmė skelbti apie jos įsiskolinimus ir gresiantį bankrotą, netrūko tų, kurie ją paliko.

„Nes neįdomi jiems aš, bankrutavusi. Įdomu tik tada, kada esi turtingas, sėkmingas, o jei ne, lieka labai nedaug draugų, kurie padėtų tau išlikti, išgyventi, ir būtų su tavimi ir bėdoje, ir laimėje“, – LNK laidoje pasakojo Birutė ir prisipažino, kad, jei ne leidimas skelbti bankrotą, būtų su vyru likę gatvėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką