Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Bavarai“ jau kraunasi lagaminus į JAV

„Bavarai“
„Scanpix“ nuotr. / „Bavarai“
Šaltinis: vakarai.us
0
A A

Jungtinių Valstijų lietuviai pirmą kartą išsirinks seksualiausią merginą. Vasario 21 d. Čikagos priemiestyje Vilou Springs vyks vienintelis JAV „Bavarijos“ koncertas, kuriame ir paaiškės, kas tapo konkurso „Seksualiausia Amerikos lietuvaitė 2008“ nugalėtoja.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Organizatoriai savaitraštis „Langas plius“ ir koncertų agentūra „Show centras“ ypač džiaugiasi, kad renginį sutiko vesti energingasis Juozas Liesis, o žiūrovus linksmins grupė „Bavarija“.

Prisimena gerbėjus iš Čikagos

Pastaruoju metu „bavarai“ yra pristabdę savo veiklą. Tiesa, žiniasklaidoje pasirodžius pranešimų, kad „Bavarija“ grįžta, J.Liesis tikino, jog visų pirma ji nebuvo dingusi.

„Bavarija“ niekada nebuvo išėjusi. Aš nesuprantu poreikio trimituoti apie mūsų koncertus“, – sako muzikantas ir neslepia, kad pastaruoju metu grupė koncertuoja tik „pagal užsakymą“.

Pasirodymas Čikagoje ir dar pirmą kartą čia vykstančio seksualiausios lietuvaitės konkurso metu vyrams pasirodė per daug viliojantis, kad tokio pasiūlymo atsisakytų. „Bavarai“ puikiai prisimena savo pirmą konkursą Čikagoje, kai entuziastingai juos sutikę tautiečiai mojavo Lietuvos vėliavomis ir mintinai mokėjo visas dainas. Dėl to koncertuoti Amerikoje jiems būsiąs vienas malonumas.

Pasinėrė į šeimas ir mokslus

„Baarija“ – 1996 m. trijų bendraminčių – Juozo Liesio, Viliaus Trasovo ir Deivydo Zvonkaus – įkurta grupė. Tai vienintelė Lietuvos grupė, pelniusi trigubą platininį apdovanojimą; „Bavarijos“ gerbėjai įsigijo daugiau kaip 350 000 grupės albumų ir singlų; ji laimėjo daugybę konkursų ir apdovanojimų.

„Bavarija“ niekada nebuvo išėjusi. Aš nesuprantu poreikio trimituoti apie mūsų koncertus.

Pastaruoju metu „bavarai” užsiėmę solinėmis karjeromis ir šeimomis. V.Tarasovas aktyviai koncertuoja su žmona dainininke Violeta Riaubiškyte, o jo kolega D.Zvonkus – su sutuoktine, viena garsiausių ir skandalingiausių Lietuvos atlikėjų Natalija Zvonke. Vienintelis J.Liesis, šiuo metu gyvenantis Vilniuje su žmona Egle Liesiene, yra kiek atitolęs nuo koncertų. Nors rašo dainų tekstus kitiems atlikėjams ir veda renginius, dainuojantį scenoje J.Liesį išvysti tenka retai.

„Bavaras“ yra pasinėręs ne tik į šeimą (su žmona augina metukų dukrelę), bet ir į mokslus. J.Liesis studijuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute Vilniuje. Netrukus turėtų įgyti magistro laipsnį.

Nugalėtoją išrinks žiuri

Nuo praėjusios vasaros iki šios žiemos savaitraščio „Langas plius“ ir naujienų portalo www.vakarai.us pirmąjį puslapį puošė vis kitos pretendentės laimėti pagrindinį prizą – kelionę į Holivudą dviem – nuotrauka.

Tame pačiame laikraštyje ir portale kiekvieną savaitę skaitytojams pasiūlydavome ištisą vienos merginos fotosesiją.

Gana konservatyviai JAV lietuvių bendruomenei seksualiausios merginos rinkimai – didelis įvykis. Praėjusią vasarą pasirodžius atnaujinto savaitraščio „Langas plius“ pirmajam viršeliui buvo įvairių šio konkurso vertinimų. Abejota, ar bus pakankamai drąsių merginų, kurios sutiktų dalyvauti pirmą kartą organizuojamame tokio pobūdžio renginyje.

Tačiau Amerikos lietuvės konkurso organizatorių lūkesčius pateisino su kaupu. Pirmieji laikraščio „Langas plius“ numeriai buvo tiesiog išgraibstyti, o susidomėjimas konkursu neslūgsta iki šiol.

Organizatoriai tikina, kad nors į internautų balsus bus atsižvelgta, galutinį žodį, kam atiteks bilietai į Holivudą, tars žiuri. Jos sudėtis bus paskelbta artimiausiu metu.

Kol kas pranešama, kad seksualiausią JAV lietuvę rinks Amerikoje žinomi tautiečiai, atstovaujantys įvairioms profesijoms.

vakarai.us
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką