Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 26d. 11:00

Be jų televizoriaus ekranas būtų pilkas

Justinas Jankevičius
Viganto Ovadnevo nuotr. / Justinas Jankevičius

Viena po kitos iš eterio dingsta žiūrovų susidomėjimo nesulaukusios televizijų laidos. Talentingi žmonės lieka be darbo? Nebūtinai! Nusprendėme išsiaiškinti, kur kitą sezoną matysime mylimus veidus.

Gretos Skaraitienės nuotr./Violeta Mičiulienė
Gretos Skaraitienės nuotr./Violeta Mičiulienė

Violeta Mičiulienė (47)
Pažiūrėjus į mane, juk matosi, kad nebadauju

Kur ją matėme anksčiau?

Laidoje „Baras „Pas Violą“,
laidoje „Nosis“,
seriale „Miesčionys“,
laidoje „Puikusis šou“,
laidoje „Dzin“,
humoro trupėje „Ambrozija“.

Ką dabar ji veikia?

Dirba režisiere, veda renginius.

Violeta, televizijoje dirbate ne vienerius metus. Kaip Jūs kaskart sutinkate žinią, kad laida nepasiteisino?

Televizijoje dirbantiems, iš to gyvenantiems žmonėms televizijos projekto nebuvimas yra tragedija. Kadangi turiu daug darbo ne televizijoje ir kai nepasitvirtina mano vedama laida, aš truputėlį atsipučiu, nes atsiranda daugiau laisvo laiko. Dirbdama televizijoje, aš nejaučiu tiesioginio ryšio su žiūrovu, o tai liūdina, nes baigiau režisūrą, esu teatro žmogus. Gal todėl, sulaukusi dar vieno pasiūlymo dalyvauti televizijos projekte, aš dvejoju, svarstau, ar iš tiesų man šito reikia? Laida „Baras „Pas Violą“ buvo vienas iš smagiausių mano gyvenimo etapų, nes dirbau su puikia komanda, užmezgiau daug nuoširdžių pažinčių.

Kokia Jūsų populiarumo paslaptis?

Iš manęs visiems norisi juoktis. Aš galiu nekalbėti, net nejudėti, bet į mane pažvelgę žmonės kažkodėl juokiasi. O aš juk rimta moteris! Kas su manimi susipažįsta artimiau, sako: „Pasirodo, tu visai nedurna.“

Darbas televizijoje gali būti pagrindinis pajamų šaltinis? Ar tai tik papildomi pinigėliai kosmetikos priemonėms ir skaniai vakarienei restorane?

Iš darbo televizijoje nepragyvena nė viena žvaigždė. Ypač šiais laikais. Dažnai koks nors bičiulis manęs paklausia: „Kur tu dedi pinigus, juk neišlendi iš televizoriaus ekrano?!“ Televizijoje niekas nesimėto didelėmis pinigų sumomis. Milijono ten dar niekas neuždirbo, bet atlyginimo užtenka ne tik kosmetikai. Ypač tokioms moterims kaip aš, kurios retai dažosi. Be to, pažiūrėjus į mane, juk matosi, kad nebadauju (juokiasi).

Butauto Barausko nuotr./Džiugas Siaurusaitis
Butauto Barausko nuotr./Džiugas Siaurusaitis

Džiugas Siaurusaitis (38)
Norėčiau keiktis ir kalbėti nešvankybes

Kur jį matėme anksčiau?

Laidoje „Pati baisiausia laida“,
televizijos žaidime „Skylė sienoje“,
televizijos projekte „Lietuvos talentai“,
laidoje „TV antis“,
laidoje „Myliu LT“.

Ką dabar jis veikia?

Dirba laidoje „Žiūrim, ką turim“, įgarsina televizijos serialus, animacinius filmus.

Televizija jau nebeįsivaizduojama be šmaikščiojo Džiugo Siaurusaičio. Jei vienas projektas, kuriame Džiugas dalyvauja, pasibaigia, jam kaipmat atsiranda vietos kitame. „Kokia mano paslaptis? Manau, universalumas. Jei vieną sezoną aš niekur netinku kaip vedėjas, galiu dirbti už kadro: kitą sezoną galiu įgarsinti filmus. Štai taip televizijoje ir laikausi 17 metų.
Man labai patinka televizijos konvejeris. O jeigu ten pavyksta ir suspindėti, kas galėtų būti geriau?! Taip jau nutinka, kad man atitenka linksmi, šmaikštūs vaidmenys. Savęs rimto televizijoje nelabai įsivaizduoju, tačiau norėčiau vesti vakarinę pokalbių laidą. Žinoma, tai turėtų būti šou, kuriame man nedraustų keiktis, kalbėti nešvankiomis temomis. Kadangi lietuviai eina anksti miegoti, tokia laida nesurinktų reikiamo žiūrovų skaičiaus“, – sako Džiugas.

Viganto Ovadnevo nuotr./Justinas Jankevičius
Viganto Ovadnevo nuotr./Justinas Jankevičius

Justinas Jankevičius (25)
Jei Jurkutė neturėtų bachūro, aš ją paimčiau

Kur jį matėme anksčiau?

Televizijos projekte „Humoro klubas“,
televizijos projekte „Šok su manimi“,
laidoje „TV antis“,
laidoje „3-ias butas“.

Ką dabar jis veikia?

Dirba televizijos projekto „Chorų karai“ scenaristu.

Justinai, iš eterio viena po kitos dingo dvi laidos, kuriose dirbai. Gal tai Tau atpildas už praeities nuodėmes?

Nežinau... Šiaip netikiu likimu, tad vargu ar čia atpildas už mano nuodėmes. Gal tiesiog prastai dirbu?.. Dabar, turėdamas laisvo laiko, peržiūriu laidų įrašus, bandau analizuoti, ką dariau ne taip.

Nebuvai paskutinėje „3-ias butas“ laidoje, kurioje choreografas Jurijus Smoriginas vaidino gaidį. Daug praradai!

Jurijus nebuvo „Chorų karų“ laidoje, kai aš vaidinau antį. Taigi, lygiosios – 1:1!

Koks iš tiesų tas Jurijus? Kadaise tiesioginio eterio metu vienas kitam negailėdavote kandžių pastabų.

Turbūt dabar išduosiu didžiausią J. Smorigino paslaptį – gyvenime jis yra gana malonus žmogus. Kai pasirodo eteryje, jis akimirksniu įsijaučia į superherojaus-profesionalo vaidmenį ir sutirština savo didybės maniją.

Šiuo metu kuri „Chorų karų“ scenarijus. Kaip nutiko, kad Tau patikėjo tokią rimtą užduotį?

Kadangi puikiai sutariu su projekto prodiuseriu Justinu Milušausku, todėl jis man pasiūlė padirbėti. Iš pradžių man buvo numanytas menkutis vaidmuo, bet vėliau gavau viso etato scenaristo darbą. Kol kas sekasi puikiai, niekas manimi nesiskundžia. Maža to, netrukus pradėsiu dirbti naujame muzikos šou „Šeimų dainos“. Laikau sukryžiavęs pirštus, kad ir ten man pasisektų. Televizija – ta sritis, kuri mane užkabino.

Kadangi kalbamės 9 valandą ryto, o Tu dar nemiegojęs, vadinasi, scenarijus rašai naktimis?

Taip, naktis man – pats kūrybiškiausias paros metas. Net nebežinau, kelintą puodelį kavos geriu, bet tikiuosi, kad dar pajėgsiu dirbti iki pietų, o tada visiems sakysiu „labanakt“.

Prieš savaitę projekto vedėjo kėdę vienam vakarui Tau užleido Vytautas Šapranauskas. Koks jausmas užplūsta, kai sėdi šalia pripažintos gražuolės Jurgitos Jurkutės?

Visiems Lietuvos vyrams, kurie svajoja apie Jurgitą, galiu pranešti, kad sėdėti šalia jos yra nuostabu. Jurgita man patinka: graži, miela, protinga mergina. Neeilinė! Jei neturėtų bachūro, aš ją paimčiau.

Tiesioginio eterio metu vis dar dreba kojos?

Žinoma. Ypač iš pradžių. Paskui per pertraukėlės išsikratau iš kelnių baimę ir viskas sekasi tarsi sviestu patepta.

Viganto Ovadnevo nuotr./Aistė Paškevičiūtė
Viganto Ovadnevo nuotr./Aistė Paškevičiūtė

Aistė Paškevičiūtė (24)
Televizijoje manęs gali ir nelikti

Prie darbų kaitos Aistė Paškevičiūtė jau priprato. Debiutavusi pramoginėje laidoje „Daktarė Aiskauda“, vėliau į televizijos žaidimą „TAIP arba NE“ Aistė buvo pakviesta kaip vedėjo asistentė. Tuo pat metu ji įsiliejo į kito žaidimo – „Skylė sienoje“ – komandą. Laidoje „3–ias butas“, vonioje tarp putų, kalbinusi pramogų pasaulio atstovus Aistė jautėsi lyg žuvis vandenyje. Deja, neilgai. „Darbas televizijoje – rizikingas ir laikinas. Būtent dėl šios priežasties aš turiu tarptautinio verslo bakalaurą. Kol kas ridenu laimingus kamuoliukus (Aistė veda televizijos loteriją – aut. past.), tačiau vieną dieną manęs televizijoje gali ir nelikti“, – sako Aistė.

Butauto Barausko nuotr./Marijus Mikutavičius
Butauto Barausko nuotr./Marijus Mikutavičius

Marijus Mikutavičius (38)
Patyliukais džiaugiuosi būsima pertrauka

Šį sezoną Marijų Mikutavičių išvysime tik viename projekte – „Auksinių svogūnų 2010“ apdovanojimų ceremonijoje. Kai lūkesčių nepateisino laida „Myliu LT“, Marijonas visiems kitiems televizijos projektams sako „ne“. „Patyliukais džiaugiuosi, kad pagaliau galėsiu rimtai atsidėti mokslams, nebereiks verstis per galvą, – sako politikos mokslų magistro laipsnio siekiantis Marijus. – Iki vasaros turiu parašyti magistro darbą, o tai suryja labai daug laiko. Jei pristabdžiau muzikinę veiklą, tai ir televizija tegul išsiverčia be manęs.“

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką