Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Be tėvų užaugusi kandidatė į Radžio žmonas Nijolė: „Esu davusi ne vienai draugei į skūrą”

Kandidatė į Radžio žmonas Nijolė
LNK nuotr. / Kandidatė į Radžio žmonas Nijolė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus rajono gyventoja Nijolė Malevič (22) – dar viena gražuolė, pretenduojanti tapti Radžio žmona. Tačiau LNK „Karamelinėms naujienoms“ demonstruojamas švelnios, seksualios katytės įvaizdis – labai apgaulingas. Mat kitos Radžio nuotakos Nijolės privengia ir netgi bijo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mergina neslepia: jeigu ją kas nors užgaus, laisvai gali  duoti į dantis. „Reikia kažkaip save paginti. Negaliu leisti, kad kažkas terštų mano vardą. O jeigu nori tapti Radžio žmona, reikia įrodyti, kad gali ja būti. Todėl panelės gauna nuo manęs“, – pasakojo Nijolė. 

Pretendenčių į Radžio širdį būryje Nijolė – bene didžiausia viršininkė. Kovoti už save ji moka  ne tik prie kamerų. Už ilgą nuodėmingą liežuvį vieną draugę  sako taip pamokiusi, kad ta visą gyvenimą atsimena. „Esu davusi ne vienai draugei į skūrą. Reikia klausyti – jei Nijolė sako, kad nelįsk prie manęs, tai geriau ir nelįsk“, – sakė Nijolė. 

Mergina tikra: būti Radžio žmona ji turėtų tapti todėl, kad jiedu... vienodai nuskriausti likimo.  Štai Radžis, paliktas mamos, augo Panevėžio vaikų globos namuose. Tik per plauką panašioje įstaigoje neatsidūrė ir Nijolė.  „Ačiū senelei, kad manimi pasirūpino. Aš žiūrėjau į tuos vaikus ir supratau, kaip jiems trūksta meilės ir šilumos“, – graudinosi Nijolė. 

Nijolė, kaip ir Radžis, nuo kūdikystės augo be mamos.  Merginą bei jos seserį prižiūrėjo močiutė. Gyvenimas nebuvo lengvas: trūko elementariausių buities daiktų.  Nijolė ilgus metus  pavydžiai žiūrėjo į tuos, kuriems  viskas patiekta ant auksinės lėkštutės.

„Draugams aš labai pavydėdavau. Jiems tėvai pirkdavo viską, o aš nieko neturėjau. Bet dabar tie draugai pavydi man, nes aš užaugau daug stipresnė, tvirtesnė savo charakteriu ir daug pasiekiau“, – sakė Nijolė.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką