Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beata Nicholson ragina dalyvauti labdaringoje akcijoje „Kviečiu į svečius“ ir dalintis vaišėmis

Beatos Nicholson  vaišių stalas
Asmeninio albumo nuotr. / Beatos Nicholson vaišių stalas
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinį rugsėjo savaitgalį, 27-29 dienomis, kulinarinių knygų autorė ir TV3 laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson kviečia visus rengti vaišes, dalintis ir taip dalyvauti jau trečius metus Beatos ir „Maisto banko“ rengiamoje iniciatyvoje „Kviečiu į svečius“. Aktyviausią šios iniciatyvos dalyvį Beata pasikvies pas save į svečius ir pati asmeniškai padėkos už nuveiktus gerus darbus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio albumo nuotr./Beatos Nicholson  vaiaių stalas
Beatos Nicholson vaišių stalas

„Kviečiu į svečius“ – labai paprasta, jauki ir naminė labdaringa iniciatyva: jūs pagaminate tai, ką mėgstate, pasikviečiate į svečius žmones, kuriuos mylite, o šie savo dėkingumą jums išreiškia litais. Tie litai pasibaigus vaišėms iškeliauja į „Maisto banko“ sąskaitą ir yra panaudojami skurstantiems žmonėms pamaitinti. Tikrai nereikia pergyventi, kad nesurinksite per labdaringas vaišes tūkstančių – kiekvienas jūsų surinktas litas „Maisto banko“ rankose pavirs 16 Lt parama maistu nepasiturintiems.

Žinau, kad daugelis lietuvių nejaukiai jaučiasi – kaip čia prašysi pinigų iš pas tave į svečius atėjusių draugų ir artimųjų. O jūs tiesiog pastatykite kokį indą, šalia užrašykite „Ačiū, kad padedate „Maisto bankui“ ir viskas – kas kiek norės, tiek tyliai ir paaukos.

Šiais metais nusprendžiau, kad laikas ir jums parodyti, kaip veikia „Maisto bankas“ ir kaip jo veikla padeda pamaitinti skurstančius Lietuvoje – pažiūrėkite trumpą vaizdo kvietimą iš labdaros valgyklos. 

VIDEO: Trumpas kvietimą iš labdaros valgyklos

Kaip atsirado šis kvietimas? Praeitą savaitę pirmą kartą apsilankiau Naujoje Vilnioje veikiančioje labdaros valgykloje „Ekklesia“ ir likau sukrėsta. Ir ne vien fakto, kiek daug Lietuvos žmonių reikia paramos ir kiek daug jų pamaitinama labdaros valgyklose. Labiausiai esu sujaudinta valgyklos vadovės Larisos pagarbaus požiūrio į šiuos žmones – tiek kuklumo ir tylaus, atkaklaus darbo, tiek pagarbos žmonėms, kurie ateina iš gatvės tikrąja ta žodžio prasme.

„Man labai svarbu, kad mūsų labdaros valgykloje būtų tvarkinga, švaru, be galo svarbu, kad žmonės jaustųsi žmonėmis, kad jaustų, jog juos gerbiam“, – keletą kartų pabrėžė Larisa, pasakodama, kaip „Maisto bankas“ padeda tiems žmonėms patiekti pietus.

Vien dėl tokių pasiaukojančių žmonių kviečiu visus prisidėti prie iniciatyvos „Kviečiu į svečius“ ir surengti labdaringas vaišes.

Tokias vaišes galite ruošti namuose, darbovietėse, mokyklose, bendruomenės centruose. Be to, oras dar tinkamas ir piknikams. Vaišingiesiems lietuviams juk netrūksta idėjų, kaip surengti smagų ir prasmingą pasibuvimą kartu.

Asmeninio albumo nuotr./Beata Nicholson su Larisa
Asmeninio albumo nuotr./Beata Nicholson su Larisa

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką