Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 8d. 19:39

Berlyne bendraklasę vedė Ž.Pavilionis: liudininku tapo A.Merkel patarėjas

Žygimanto Pavilionio vestuvių akimirka
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Žygimanto Pavilionio vestuvių akimirka
Antradienį Berlyne Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas, konservatorius Žygimantas Pavilionis susituokė su širdies drauge Asta Mikutavičiūte-Pavilioniene.

Antradienį netikėtomis žiniomis pasidalijo Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis. Kaip socialiniuose tinkluose rašė politikas, Berlyne jis sumainė žiedus su savo klasės drauge Asta Mikutavičiūte-Pavilioniene, kuri minėjo savo jubiliejų. Kaip paaiškino politikas, jo ranka ir širdis – ir gimtadieninė dovana.

„Europą kuria žmonės ir širdys – taip man pasakė Vokietijos deleguotas ES Plėtros komisaras Gunteris Verheugenas, atsisveikindamas po sėkmingų stojimo į ES derybų Briuselyje 2002 m.. 1990 spalį saugodamas televizijos bokštą su draugais savanoriais iš būsimos Sausio 13-osios vidurinės, išgirdau žinią apie Vokietijos susivienijimą.

Šiandien, birželio 8 d., suvienytame Berlyne pasveikinau mylimą Sausio 13-osios klasiokę Asta Mikutavičiūtę-Pavilionienę su jos 50-tuoju gimtadieniu ir padovanojau jai savo ranką ir širdį. Esu be galo dėkingas Astai, kuri manęs taip ilgai laukė.

Kaip ir senam geram draugui, ilgamečiui Kanclerės Merkel patarėjui (dabartiniam Vokietijos URM Rytų direktoriui) Matthiasui Luttenbergui ir jo žmonai Tjorven Bellmann, kurie sutiko būti mūsų santuokos liudininkais.

Žinoma, ir mus sutuokusiam Lietuvos Ambasadoriui Vokietijoje Ramūnui Misiuliui, senam draugui, bendražygiui, grupės, su kuriuo dar 1992 m. organizavau pirmąsias konferencijas dėl būtinybės Lietuvai įstoti į ES. Europą kuria žmonės, jų širdys ir meilė – nuo šiol ją kursime kartu su Asta“, – socialiniuose tinkluose įspūdžiais pasidalijo politikas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką