Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 26d. 12:14

Berneen Candice Čereška: lietuviams atrodau sava

Berneen Candice Čereška
Gedmanto Kruopio nuotrauka / Berneen Candice Čereška

„Labas!!!“ – kitapus gatvės pamoja Berneen Candice Čereška (24), neria į požeminę perėją „Notting Hill Gate“ metro stotyje ir po akimirkos jau draugiškai puola į glėbį – svečiai iš Lietuvos ją vienodai džiugintų bet kuriame pasaulio krašte.

Ryški, graži, stilinga – jos negali nepastebėti net margoje Londono minioje, nuo kurios triukšmo saugo didelės baltos ausinės ir iš jų sklindanti ritmenbliuzo bei hiphopo muzika.

„Nekenčiu šito miesto. Labai pavargau nuo jo, – apie Londoną, į kurį kažkada iš gimtosios Pietų Afrikos Respublikos atvyko užkariauti pasaulio – siekti muzikinės karjeros, o sutiko gyvenimo meilę – lietuvį Andrių Čerešką, netikėtai sako Berneen. – Čia viskas žiauriai toli – draugai išsibarstę po skirtingus galus, važiuoti vieniems pas kitus toli – mažiausiai keturiasdešimt minučių, o kelionės metro atima labai daug energijos. Pastebėjai, kokie tuose vagonuose žmonės niūrūs, pikti? Vasarą ten tvanku, bjauriai smirda. O štai Lietuvoje tik reikia švilptelėti, ir visi bičiuliai sulekia pavakaroti vienoje vietoje. Saulės, kurios man taip reikia, nei ten, nei čia nėra. Tik pas jus oras gaivus, o Londone baisiai užteršta.“

Darbą LNK televizijoje ir lietuviškoje popscenoje egzotiškoji gražuolė metė prieš kelis mėnesius, kai pranešė, jog su Andriumi išvyksta į Katarą. Kokiomis „lagamininėmis“ nuotaikomis gyvena indų kilmės atlikėja – skaitykite šios savaitės „Žmonėse“.
 

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką