Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 26d. 12:14

Berneen Candice Čereška: lietuviams atrodau sava

Berneen Candice Čereška
Gedmanto Kruopio nuotrauka / Berneen Candice Čereška

„Labas!!!“ – kitapus gatvės pamoja Berneen Candice Čereška (24), neria į požeminę perėją „Notting Hill Gate“ metro stotyje ir po akimirkos jau draugiškai puola į glėbį – svečiai iš Lietuvos ją vienodai džiugintų bet kuriame pasaulio krašte.

Ryški, graži, stilinga – jos negali nepastebėti net margoje Londono minioje, nuo kurios triukšmo saugo didelės baltos ausinės ir iš jų sklindanti ritmenbliuzo bei hiphopo muzika.

„Nekenčiu šito miesto. Labai pavargau nuo jo, – apie Londoną, į kurį kažkada iš gimtosios Pietų Afrikos Respublikos atvyko užkariauti pasaulio – siekti muzikinės karjeros, o sutiko gyvenimo meilę – lietuvį Andrių Čerešką, netikėtai sako Berneen. – Čia viskas žiauriai toli – draugai išsibarstę po skirtingus galus, važiuoti vieniems pas kitus toli – mažiausiai keturiasdešimt minučių, o kelionės metro atima labai daug energijos. Pastebėjai, kokie tuose vagonuose žmonės niūrūs, pikti? Vasarą ten tvanku, bjauriai smirda. O štai Lietuvoje tik reikia švilptelėti, ir visi bičiuliai sulekia pavakaroti vienoje vietoje. Saulės, kurios man taip reikia, nei ten, nei čia nėra. Tik pas jus oras gaivus, o Londone baisiai užteršta.“

Darbą LNK televizijoje ir lietuviškoje popscenoje egzotiškoji gražuolė metė prieš kelis mėnesius, kai pranešė, jog su Andriumi išvyksta į Katarą. Kokiomis „lagamininėmis“ nuotaikomis gyvena indų kilmės atlikėja – skaitykite šios savaitės „Žmonėse“.
 

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką