TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bioenergetikas J. A. Dainauskas: „Sveikata prasideda nuo minčių higienos“

Bioenergetikas Jonas Algimantas Dainauskas
T. Biliūno nuotr. / Bioenergetikas Jonas Algimantas Dainauskas
Šaltinis: Žurnalas „JI“
1
A A

„Nesėkmės, ligos – iš aukščiau siunčiami ženklai. Žiūrima, kaip susidorosi su sunkumais: keršysi, kapanosiesi, pavydėsi ar… Neigiamos emocijos – didžiausias mūsų priešas“, – sako mokslininkas, bioenergetikas Jonas Algimantas Dainauskas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors mokslininkas bioenergetikas Jonas Algimantas Dainauskas padeda žmonėms įveikti  daugelį negalavimų, geba panaikinti nužiūrėjimus, blogos karmos priežastis, nemėgsta, kai jį vadina gydytoju. „Ligas gydo gydytojai. Aš stengiuosi rasti ir pašalinti ligą sukėlusią priežastį, dėl kurios atsirado disharmonija. Liga susijusi su dvasine būsena (mintimis, poelgiais ir t. t.). O mes įpratę manyti, kad sveikata – tai vien sveika mityba, grūdinimasis, fizinis aktyvumas ir pan. Galime net sveikiausiai maitintis, bet sirgti ir neišsikapstyti iš bėdų. Fiziniame kūne negalavimai atsiranda paskiausiai – viskas prasideda energiniame lygmenyje“, – sako bioenergetikas.  

 Per penkiolikos metų darbo praktiką J. A. Dainauskas yra atradęs naujų diagnostikos ir gydymo metodų. „Esu ištyręs, kad labiausiai sveikatą lemia trys pagrindiniai faktoriai. Pirmasis – bendravimas su žmonėmis (kaip bendraujame su draugais, su giminėmis, kaip bendrauja tautos, valstybės ir pan.), nes tai sukuria šeimos, giminės, šalies agregorą. Kokia energija jame tvyro, neigiama ar teigiama, tokia mes esame maitinami.“

Antrasis faktorius – lemtis arba karma (principas: ką pridirbai, tą ir srėbsi). Ir trečiasis faktorius – mus supanti aplinka (buitinių prietaisų spinduliavimas, oro užterštumas, geopatogeninės zonos, augalų, mineralų įtaka ir kt.).

Egzistuoja lygiagretūs pasauliai

Mokslininkas teigia, kad visos nesėkmės prasideda atsiradus pažeidimams energoinformaciniame lygmenyje. „Visą informaciją gaunu iš subtiliojo pasaulio čenelingo būdu, t. y. kontaktuodamas su anapusio pasaulio būtybėmis, kitomis civilizacijomis biolokacijos metodu. Tai – jokia mistika. Subtilųjį pasaulį galima išmokti justi įgijus pakankamai žinių ir praktikos. Siekimas tobulėti ir jį pažinti atveria tas galimybes.

Tyrinėdamas žmogaus subtiliąsias struktūras, pastebėjau, kad jos gali būti deformuotos dėl daugelio dalykų. Žmogaus aurą, arba energinį lauką, gali pažeisti anapusio pasaulio „gyventojai“, t. y. tam tikri energiniai dariniai, kurie prisijungia it vikšrų lervos prie žmogaus biolauko. Ypač tai gali nutikti per laidotuves, būnant kapinėse, nes kai žmogus verkia, kenčia, jo biolaukas pažeidžiamesnis.

Dažnai galima išgirsi sakant, kad egzistuoja paraleliniai pasauliai. Iš tiesų pasaulis yra vienas ir vientisas, tik tam tikros energinės būtybės gyvena kitame, n... tajame išmatavime. Mes gyvename keturmatėje erdvėje (įskaitant laiką), todėl negalime jų pamatyti plika akimi. Labai mažai yra žmonių, kurie turi šią išskirtinę dovaną. Aš pats irgi nematau dvasių, būtybių iš kitų pasaulių, tačiau taikydamas biolokacinį metodą (virgulę) galiu justi ir kontaktuoti, išklausinėti ir gauti atsakymus iš šalia mūsų gyvenančių subtiliųjų energinių struktūrų (bildukų, mirusiųjų dvasių, angelų sargų ir kt.).“

Plačiau skaitykite žurnale „Ji“
 

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką