Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 9d. 18:33

„Biplan“ pristato naujausią dainą apie vasarą: „Tai ne tik trankūs vakarėliai“

„Biplan“ koncertas Nidoje
Enrikos Gasanovaitės nuotr. / „Biplan“ koncertas Nidoje
Iš pajūrio koncertų sugrįžę vilniečiai rokeriai „Biplan“ šiandien pristato visiškai naują dainą „Vasara nesibaigs“. Studijoje per karantiną dirbę daugelio hitų autoriai įrašė aktualią dainą apie vasarą ir nuo jos neatsiejamus romantiškus jausmus.

„Neabejotinai, tai labai vasariška daina. Tačiau vasara – tai ne tik trankūs vakarėliai, bet ir romantiški saulės palydėjimai“, – šypsosi „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.

„Dainoje kiekvienas ras tai, kas jam svarbiausia. Kažkas ras liūdesio, kažkas – vilties ir šviesios romantikos, o kažkas – atsakymus į klausimus. Šioje dainoje kiekvienas gali pamatyti save.”

Vasaros nuotaiką tobulai atspindinti daina pasiekė skaitmenines muzikos platformas ir jau sukasi radijo stočių grojaraščiuose.

Olego Aleksejvo nuotr./„Biplan“ – „Vasara nesibaigs“
Olego Aleksejvo nuotr./„Biplan“ – „Vasara nesibaigs“

Šio singlo viršelį puošia „Biplan“ nario Olego Aleksejevo nuotrauka. Aistrą fotografijai atradęs muzikantas sulaukia vis daugiau komplimentų dėl kuriamų nuotraukų ir karantino metu net buvo surengęs savo darbų parodą.

„Biplan“ – „Vasara nesibaigs“:

VIDEO: Vasara nesibaigs

Naujas „Biplan“ singlas – pirmas originalus grupės kūrinys nuo 2019 metais išleisto albumo „Nuo nulio iki mėnulio“, į kurį pateko tokie singlai kaip „Meilė nesibaigia“, „Tavęs visi pasiilgo“, „Vakar“ ir su Jurga įrašyta daina „Į taikinį“.

Pernai muzikantai dirbo prie savo 25-erių metų gimtadienio projekto „Džiaze tik merginos“, kurio programoje gerai pažįstamos „Biplan“ melodijos, paskanintos džiazo prieskoniu, skamba duetu su Karina Krysko.

Biplan ft. Karina Krysko | Kino filmai (Jazz Version - Live)

VIDEO: Biplan ft. Karina Krysko | Kino filmai (Jazz Version - Live)

Su koncertais aplankę Palangą, Nidą, Klaipėdą ir šeštadienį pasirodysiantys Juodkrantės kurorto dienose, muzikantai sugrįš į gimtąją sostinę, kur liepos 12 dieną, pirmadienį, kartu su Karina Krysko Vilniaus universiteto didžiajame kieme atliks savo džiazinę programą.

Enrikos Gasanovaitės nuotr./„Biplan“ koncertas Nidoje
Enrikos Gasanovaitės nuotr./„Biplan“ koncertas Nidoje

Antrasis iš dviejų šios programos pasirodymų šią vasarą įvyks Kaune, festivalyje „Pažaislio liepų alėjos vakarai“, rugpjūčio 4 dieną. Šiais koncertais grupė pristatys šiemet išleistą albumą „Džiaze tik merginos – Live“, kuris vasario mėnesį pasirodė skaitmeninėse platformose, CD ir vinilo plokštelės formatu.

Riboto tiražo raudono vinilo plokštelės tiražas prekyboje neužsibuvo, todėl šis albumas perleistas ir tradiciniu juodo vinilo formatu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką