Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 11:51

„Biplanas“ O.Aleksejevas pateko į avariją: siekdamas išvengti tragedijos vertėsi per mašinos kapotą

Olegas Aleksejevas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Olegas Aleksejevas

Šių metų rugpjūčio 13-oji grupės „Biplan“ nariui, gitaristui Olegui Aleksejevui įsimins ilgam. Tądien vairuodamas savo motociklą muzikantas pateko į nemenką avariją. Didesnės tragedijos per plauką išvengęs Olegas dabar sako besijaučiantis taip, lyg švęstų antrą savo gimtadienį.

Tikėk netikėjus skaičiaus „13“ galia, tačiau nelaimė O.Aleksejevui įvyko būtent šią mėnesio dieną. Jis pasakojo, kad norėdamas išvengti susidūrimo su automobiliu, vertėsi per jo kapotą.

„Klasika. Trylikta diena, Juodasis kelias, iš šalutinio išvažiuoja mašina, vairuotojas nepastebi manęs važiuojančio mocu pagrindiniu keliu, aš per stabdžius, to neužtenka, darau salto per mašinos kapotą, matau mašinoje sėdintį jauną vyrą, jo mažą vaiką ant galinės sėdynės, tada nusileidžiu užpakaliu ant asfalto, motociklas guli šalia“, – feisbuke rašė Olegas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Olegas Aleksejevas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Olegas Aleksejevas

Tai, kas vyko toliau, muzikantas pasakojo prisimenantis lyg per miglą.

„Po to aš jau guliu ant pievelės su iš kažkur atsiradusia cigarete rankose. Aplink žmonės, kažkas kviečia greituškę, policiją, kažkas teiraujasi, ar sveikas, ar nesulūžęs. Sakau, viskas gut, tik užpakalį skauda. Po to atlekia greituškė, iššoka gydytojai, kur vairuotojas, klausia. Sakau, aš vairuotojas, jau stovėdamas su cyza burnoje“, – sukrečiančia istorija dalijosi O.Aleksejevas.

„Biplan“ narys neapsakomai džiaugėsi, kad jam pavyko išvengti tragedijos, kuri jam galėjo kainuoti ir gyvybę, tačiau šmaikštavo, kad dėl avarijos praradimų išties būta.

„Aš tikrai tarsi iš naujo gimęs, tik užpakalį skauda, moco gaila, o ir šalmas nubrozdintas. Dar ir į repeticiją pavėlavau“, – šmaikštavo O.Aleksejevas.

„A, ir dar šukuoseną mano naują pamatysite, juk ne veltui pas kirpėją kėdėje tiek laiko muisčiausi“, – šmaikštaudamas pridūrė Olegas.

Galiausiai kreipėsi į visuomenę su patarimu: „Vairuokite atidžiai ir saugiai!“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Olegas Aleksejevas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Olegas Aleksejevas

15min susisiekus su Olegu, šis teigė, kad į avariją pateko pirmą kartą, o išvengti didesnės nelaimės, be abejonės, padėjo ir šalmas, kurį jis dėvėjo. Bet labiausiai – atsargus vairavimas.

„Išgelbėjo tai, kad nelėkiau kaip išprotėjęs, spėjau pristabdyti. Aišku, visiškai išvengti susidūrimo nepavyko, bet užtat išvengiau skaudžių pasekmių“, – 15min sakė O.Aleksejevas.

Muzikantas pasidžiaugė, kad atsipirko tik mėlyne, nors pagalbą kvietę žmonės iš pradžių įtarė netgi atvirą lūžį.

„Jie pagalvojo, kad viskas labai baisu, gal sumelavo akys ir pamatė kaulą. Bet iš tikrųjų ten nieko nebuvo“, – 15min patikino Olegas.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką