Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 12d. 14:12

„Bitė“ nebefilmuos naujų reklamų su broliais Lavrinovičiais

Broliai Lavrinovičiai
Youtube.com nuotr. / Broliai Lavrinovičiai

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė“ reklamos su krepšininkais Darjušu ir Kšištofu Lavrinovičiais televizijos ekranuose ir internete sukosi apie pusmetį bei kėlė šypseną ne vienam žiūrovui. Tačiau šia reklama nebuvo sužavėta garsi muzikantų šeima – Jurgis Didžiulis su žmona Erica, kurie atsisakė bendrovės paslaugų.

Po šią savaitę kilusio šaršalo socialiniame tinkle „Facebook“, penktadienį „Bitės“ atstovė ryšiams su visuomene Laura Bielskė portalą Žmonės.lt informavo, kad naujos „Bitės“ reklamos su broliais nebebus filmuojamos.

„Įvertinę pastabas ir klientų komentarus, nutarėme keisti „Bitės išmaniųjų mokyklos“ reklamą“, – portalui Žmonės.lt teigė L.Bielskė. Paklausta, kiek dar laiko eteryje suksis iki šiol sukurti reklaminiai vaizdo klipai su broliais Lavrinovičiais, L.Bielskė tiksliai atsakyti negalėjo, tačiau patikino, kad kol kas iš ekranų jie nedings.                  

Paklausta, ar tokį bendrovės sprendimą lėmė viešai išsakyta Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings kritika brolių atžvilgiu, L.Bielskė teigė: „Nenorėčiau taip kategoriškai teigti, bet skundų pagausėjo po šio įvykio. Reklama gyvavo apie pusmetį, buvo visų mėgstama ir niekam neužkliuvo, o dabar pasipylė skundai, todėl mes turime atsižvelgti į savo klientus ir imtis atitinkamų veiksmų. Tiesiog išklausėme ir įvertinome gautas pastabas dėl „Bitės išmaniųjų mokyklos“ reklamos, kai kurie reklamą, tad mes ją keičiame.“

Kšištofas Lavrinovičius: „Aš turiu šeimą ir žmonių, kurie nori mane matyti“

„Šiandien (penktadienį – red. past.) ryte informavo, kad daugiau nebus kuriamos reklamos su mumis“, – portalui Žmonės.lt sakė krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius. Paklaustas, ar nejaučia nuoskaudos, kad bendrovė atsisakė jo ir brolio paslaugų reklamuoti „Bitės išmaniųjų mokyklą“, K.Lavrinovičius teigė: „Jei žmonės nenori mūsų matyti, tai ką čia ir bepakeisi. Aš turiu šeimą ir žmonių, kurie nori mane matyti. O jeigu kažkas nenori, tegul taip ir būna. Daugiau neturiu ką ir pridurti.“

Nepasitenkinimą J.Didžiulis iššsakė socialiniame tinkle

„Puft! Ir mes paliekam „Bitę“. Kažkas „Bitės“ reklamos skyriuje pamiršo, kad reklaminiai veidai atstovauja įmonės vertybėms, o šie bachūrai garsūs ne vien dėl pasiekimų krepšinio aikštėje. Mūsų šalyje verda šuršulas dėl gėjų teisių ir seksualinių mažumų tolerancijos. Politikai apsimetinėja dorovės karžygiais, bet niekas nepastebi, kad ši kampanija siunčia netiesioginę žinutę, kad kriminalinio pobūdžio seksualiniai iškrypimai yra atleistini. Ar visa Lietuva serga amnezija, vertybine šizofrenija, ar aš vienas durnas“, – savo nepasitenkinimą parodijuodamas reklamą su Lavrinovičiais liejo Jurgis.

Portalui Žmonės.lt Jurgis tąkart sakė, kad nieko prieš brolius Lavrinovičius jis neturįs, tačiau būtent dėl jų, nenori būti „Bitės“ paslaugų klientais. Muzikantas pridūrė, kad šiuo metu kaip tik ir vyksta sutarties su telekomunikacijų bendrove nutraukimo procesas.

„Aš nieko prieš būtent prieš šiuos krepšininkus neturiu, bet man nepatinka „Bitės“ sprendimas pasirinkti tokius reklaminius veidus. Tai parodo pačios kompanijos požiūrį. Žinoma, kiekvienas turi savo nuomonę, bet aš nenoriu mokėti už telefono sąskaitas, kurios reklaminiai veidai – broliai Lavrinovičiai ir taip juos remti“, – sakė J.Didžiulis.

Krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius portalą Žmonės.lt trečiadienį patikino, kad ant Didžiulių nepyksta, mat kiekvienas gali turėti savo nuomonę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką