Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 18d. 12:06

Blėdienei nuo šiol asistuos Rimiškis

Andrius Rimiškis
„Lietuvos ryto televizijos“ nuotr. / Andrius Rimiškis

Laidoje „Super L.T.“ televizijos laidos vedėjo karjerą pradeda garsusis Južintų dainius Andrius Rimiškis. Su Violeta Repčenkaite-Blėdiene jie pristatys kandžius reportažus apie tautą linksminančius politikus.

Kaip dainininkas ruošiasi savo naujam amplua, gal dėl naujo darbo televizijos eteryje ketina mesti net dainavimą, žiūrovai sužinos ketvirtadienį 20.10 val. per „Lietuvos ryto" televiziją

„Super L.T.“, netikėtai pastebėję Mantą Petruškevičių ir Loretą Graužinienę parduotuvėje, aiškinasi, kokius drabužius kandidatei į prezidento postą išrinko poniučių stilistas.

Tik pradėjo visi spėlioti, kas sutiks L.Graužinienę paversti rinkimų princese, ir „Super L.T.“ kaip tikri agentai sužinojo visus taip dominantį atsakymą. Viename prekybos centre, pilname brangių drabužių ir aksesuarų parduotuvių, laidos kameros užfiksavo visų ponių džiaugsmą Mantuką su ponia Loreta susikabinusius už parankių. Nieko nelaukdami žurnalistai puolė klausinėti, kaip nuo šiol ponia kandidatė atrodys, ar nebijo pasikeisti taip, jog net sūnūs neatpažins, ir, žinoma, kiek tokie ekstremalūs grožio pokyčiai kainuos. M.Petruškevičius, užkluptas kamerų, net susimėtė, o ponia L.Graužinienė labiausiai sutriko išgirdusi klausimą apie mėgstamiausią spalvą. Ir čia politikei su „sunkiu“ atsakymu padėjo susidoroti jos naujasis draugas...

Tęsdami prezidento rinkimų vajaus temą, „Super L.T.“ jau išsiaiškino, kaip seksis kiekvienam iš 14 kandidatų ir kuriam iš jų žvaigždės lemia prezidento rūmus.

Lietuvos gėjų bendruomenė džiūgauja, kad pagaliau nors vienas valdžios atstovas – pats Arūnas Valinskas – prisipažino esąs savas.

Nenuspėjamu charakteriu ir akibrokštais garsėjantis Seimo pirmininkas, susitikime su Neringos gyventojais kone didvyriškai atlaikęs kaltinimų ir klausimų ataką, pratrūko, kai nidiškiai užsipuolė jo gerą draugą, Klaipėdos apskrities viršininką Arūną Burkšą. Politiko-psichoterapeuto tonas kaipmat pasikeitė ir Seimo vedėjas sublizgėjo sąmoju. Vienas iš trijų valstybės vadovų drąsiai pareiškė, jog Burkšas yra „ne tos orientacijos“ ir kad jis, Valinskas, skiriasi su žmona, nes veda Burkšą. Toks akibrokštas maloniai nustebino ne tik patį išrinktąjį Burkšą, bet ir Lietuvos gėjų bendruomenę. „Super L.T.“ pakalbino seksualinių mažumų atstovą ir sužinojo, kad A.Valinskas gėjams visada buvo  ,,labai sexy“, o nuo šiol dar bus itin laukiamas gėjų sueigose, rateliuose bei festivaliuose.

„Super L.T.“ ketvirtadienį 20.10 val.  per „Lietuvos ryto" televiziją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką