Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 10d. 06:00

Bliuzo karalienė mokosi iš vaikų

Bliuzo karalienė Arina.
„Scanpix“ nuotr. / Bliuzo karalienė Arina

Bliuzo karaliene tituluojamai Arinai Borunovai šis metas ypatingas. Savaitgalį ji dalyvauja septynioliktame festivalyje „Bliuzo naktys“, ruošiasi naujo albumo pristatymui ir mini dvidešimtmečio scenoje jubiliejų.

– Dainuosite šį savaitgalį vyksiančiame bliuzo festivalyje Varniuose. Ko tikitės?

– Ko tikiuosi... Gero pasirodymo, saulės, gerų žiūrovų, nors ten kitokių nelabai ir būna. Šis festivalis – didžiausias bliuzo renginys Lietuvoje. Be abejo, yra ir klubų, koncertų salių, bet šis sutraukia daugiausia žiūrovų. Jį mėgsta ir suaugusieji, ir vaikai. Per visus metus tik vieną festivalį esu praleidusi dėl danties problemų.  

– Šiemet sukanka 20 metų, kaip esate scenoje. Kaip atšvęsite šią progą?

– Žadu dirbti, tegu kiti  švenčia. Ruošiu koncertą, bet jis nebus banalus. Koncertas bus sujungtas su kita idėja, kurios dar nenoriu atskleisti. Kada tai įgyvendinsime, negaliu pasakyti. Kai bus rėmėjų, bus ir koncertas. Nors ekonominė situacija ne pati geriausia, kai kuriems patinka mūsų idėja, ji įdomi, todėl tikimės, kad ilgai rėmėjų ieškoti nereikės.

– Planuojate išleisti ir naują albumą. Kada jį galėsime įsigyti ir koks jis bus?

– Albumas jau visiškai paruoštas, tik reikia įrašyti jubiliejinį koncertą ir, žinoma, DVD. Tiek tekstai, tiek muzika paruošta, tad kai rasime rėmėjų, viską įgyvendinsime. Keletą naujų dainų į eterį paleisime jau po poros mėnesių. Manau, šiame albume muzika bus kiek sudėtingesnė, įdomesnė nei anksčiau. Taip jau yra, kad vis ką nors naujo darai, negali nusėdėti vietoje.

Galimybės visiems yra didelės, tik reikia apsidairyti aplinkui.

– Mokote dainuoti vaikus. Pedagogika – tai jūsų užslėptas talentas, aistra?

– Greičiau tai papildomas uždarbis. Nežinau, ar moku mokyti, yra visokių niuansų. Dažnai pati ko nors naujo išmokstu, nes yra daugybė medžiagos, visokių schemų... Turėjau 6 mokinius, kuriuos mokiau ir kaip paimti garsą, ir kaip vesti melodiją. Dabar priimu mokyti tik tuo atveju, jei labai kas prašo. Turiu savo darbų, reikia rengti dvidešimtmečio projektą.

– Esate jaunatviška ir gyvybinga. Kaip jums tai pavyksta?

– Nežinau, vaikai turbūt padeda. Tiek mano pačios, tiek draugų. Jų galvos šviežios, pilnos idėjų. Ir mano pačios, matyt, toks gyvenimas būdas, požiūris į save ir pasaulį.

 – Pasiūlykite antikrizinį receptą mūsų skaitytojams.

– Reikia nenuleisti rankų, galvoti pozityviai. Galimybės visiems yra didelės, tik reikia apsidairyti. Gyvename ir mokomės, niekada nežinome, ką sugebame. Banalu, bet tai tiesa.

– Ką veiksite savaitgalį?

– Visą savaitgalį atiduosiu „Bliuzo naktims“. Daug laiko užima repeticijos, nuvykimas ten, koncertas, paskui grįžimas namo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką