Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 6d. 10:52

Bosai įsileido „Gyvenimą pagal moteris“ į savo prabangiuosius namus

Daina ir Antanas Bosai
TV3 nuotr. / Daina ir Antanas Bosai

LNK laida „Gyvenimas pagal moteris“ tęsia įdomiausius pasakojimus apie garsias Lietuvos moteris ir 2009-uosius pradeda išskirtinėmis istorijomis. Nauji metai – naujas gyvenimas. Taip apie ką tik prasidėjusią kasdienybę galėtų pasakyti Daina Bosas ir dainininkė Atlanta.

Praėję metai verslininkės Dainos Bosas gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Moteris ištekėjo trečią kartą, ryžosi palikti pačios sukurtą verslą, tapo tiesiog namų šeimininke, gražia turtingo vyro moterimi ir, palikusi Vilnių, išsikraustė gyventi į Palangą.

Kaip jaučiasi lietuviškojo pajūrio naujakurė, ar nesigaili atsisakiusi pelningos veiklos? Laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ Daina ir Antanas Bosai pirmą kartą ryžtasi parodyti įspūdingus savo namus ir išskirtinę prabangą. O ponia Daina atvirai kalba apie gyvenimą susituokus, neribojamą finansinę laisvę ir asmeninio gyvenimo paslaptis.

Po ilgos tylos į viešumą grįžta ir dainininkė Atlanta. Viešnagė jos bei dukrelės Saulės namuose, pokalbis apie sunkiausius likimo egzaminus, mylimo vyro išdavystę ir žmones, kurie Atlantai padėjo nepalūžti. Ar gali būti, kad populiariosios dainininkės gyvenime bręsta rimtos permainos?

„Gyvenimas pagal moteris“ – antradienį 20.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką