Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 16d. 15:12

Broliai Gataveckai prakalbo apie dvynių panašumus: ne tik tos pačios mintys, bet ir identiški sapnai

Algirdas ir Remigijus Gataveckai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Algirdas ir Remigijus Gataveckai

Vidas Bareikis kartu su broliais dailininkais Remigijumi ir Algirdu Gataveckais, atlikėjais Dmitrijumi ir Romanu Tomofejevais, ir seserimis pianiste Ieva Dūdaite ir operos dainininke Marija Dūdaite aiškinosi, ar iš tiesų tarp dvynių egzistuoja nepaprastas ryšys? Ar tikrai dvyniai vienas kitą pažįsta šimtu procentu?

Broliai dailininkai Remigijus ir Algirdas Gataveckai pasakojo, kad nepaprastą tarpusavio ryšį pastebėjo nuo vaikystės.

„Galbūt tai nieko keisto, nes nuo vaikystės visa laiką praleisdavom kartu. Visada palaikydavom vienas kitą. Visas šunybes krėsdavom kartu, o kalbėdami pabaigdavome vienas kito sakinius”, – laidoje „VIDEO VIDeO“ kalbėjo Remigijus.

Vyginto Skaraičio nuotr./Algirdas ir Remigijus Gataveckai
Vyginto Skaraičio nuotr./Algirdas ir Remigijus Gataveckai

Paklaustas, koks įsimintiniausias įvykis, įrodantis, kad juos sieja nepaprastas ryšys, Algirdas papasakojo vaikystėje susapnuotą sapną.

„Sapnavau, kad prie upės radau visą dėžę „Snickers” šokoladų. Tada valgyti buvo nelabai ką, o tie šokolado batonėliai buvo tikra palaima. Liūdna buvo atsibudus. Po mėnesio eidamas su broliu, papasakojau jam tą sapną. Brolis žinojo to sapno pabaigą. Jis mane net nuvedė į tą pačią vietą, kur sapne buvo tie šokoladai. Viską tiksliai parodė”, – kalbėjo Algirdas.

Brolių nuomone, jų pora turėtų būti įdomi sapnų tyrėjams, nes jie nepaprasti dvyniai.

„Net broliai Lavrinovičiai ne visada tuose pačiuose klubuose žaidė. O mes visą laiką kartu”, – sakė jie.

Kaip vieną linksmiausių prisiminimų iš vaikystės Algirdas ir Remigijus įvardijo breiko treniruotes.

„Būtent šis šokis ir aplinkinių palaikymas padėjo siekti užsibrėžtų tikslų. Breiko komanda buvo mūsų šeima. Visuomet lygiavomės į geriausius. Tokiais norėjome būti. Komiškai skamba, bet breiko treniruotės vykdavo velionių šarvojimo salėje. Buvo geras kunigas, kuris mus ten įleisdavo. Pasistatydavome prie kryžiaus didelę muzikos “kolonkę”, ir varydavom breiką. Kartais atėję matydavome verkiančius žmones. Tai viskas būdavo aišku: šiandien sale užimta, treniruotės nebus”, – prisiminė broliai.

LNK stop kadras/Remigijus ir Algirdas Gataveckai
LNK stop kadras/Remigijus ir Algirdas Gataveckai

Seserys Ieva ir Marija Dūdaitės taip pat stebino istorijomis apie ypatingą tarpusavio ryšį. Jos puikiai sutaria ir sykiu koncertuoja. Ieva pianistė, o Marija – operos solistė. Jos nusiperka vienodus drabužius, iš balso supranta, ar sesuo šiandien papietavo, ar alkana. Marija sako, kad tai, ką jos su sese jaučia, daugiau būdinga gyvenančioms poroms, o ne seserims.

Asmeninio albumo nuotr./Ieva Dūdaitė, Marija Dūdaitė
Asmeninio albumo nuotr./Ieva Dūdaitė, Marija Dūdaitė

Viena įsimintiniausių istorijų iš gyvenimo, kuri tik patvirtino, kad jos ypatingai gerai pažįsta viena kitą – netikėtas sutapimas, kuomet nesitarusios nusprendė viena kitą nustebinti vakariene – padaryti staigmeną.

„Tai įvyko tą pačią dieną. Namuose susitikome su krepšiais iš parduotuvės, kuriuose – identiški produktai”, – sake Ieva.

Broliai Dmitrijus ir Romanas Timofejevai V.Bareikiui pasakojo komiškas istorijas, susijusias su jų identiška išvaizda, rašoma pranešime spaudai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Bardai Dmitrijus ir Romanas Timofejevai (dešnėje)
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Bardai Dmitrijus ir Romanas Timofejevai (dešnėje)

„Atėjo kaimynas, atšventęs Naujuosius metus, su agurkais rankoje. Kiša mums agurką per vidurį paragauti, nes jam atrodo, kad dvejinasi. O klasikinė istorija, kai pažįstami klausia, kodėl vienas ar kitas iš mūsų nesisveikina. Arba nepažįstami sveikinasi – net artimiausi draugai kartais painioja, kuris iš mūsų dviejų Dmitrijus, o kuris – Romanas”, – prisipažįsta broliai.

„VIDEO VIDeO“ – pirmadienis-penktadieniais 17.30 val. per LNK. Visą laidą apie dvynius galima pažiūrėti čia.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką