TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Broma Jazz“ festivalio vinis – meilės muzikai suvestų Vaidos Jašinskaitės ir Igno Koženiausko vestuvės

Vaida Jašinskaitė ir Ignas Koženiauskas
Asmeninio archyvo nuotr. / Vaida Jašinskaitė ir Ignas Koženiauskas
Šaltinis: „Kėdainių mugė“
0
A A

Džiazo legendą ketvirtus metus kuriantys kėdainiečiai muzikuojančiai bendruomenei žinomi tradiciniu tapusiu džiazo festivaliu „Broma Jazz“. Šįkart festivalio staigmena tapo netradicinis akcentas – kėdainiečių vestuvės.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Per pirmąjį festivalį Vaidos ir Igno užsimezgusi draugystė buvo vainikuota ketvirtojo festivalio metu. „Jūs savo asmenine švente papuošėte mūsų renginį.

Kėdainiai vieninteliai Baltijos šalyse turi džiazo gatvę. Jūs nutarėte festivalio dieną šeimą sukurti būtent Džiazo gatvėje. Ačiū jums ir didelės laimės bendrame gyvenime“, – sveikindami jaunavedžius sakė festivalio „Broma Jazz“ rengėjai Valerija ir Dovydas.

22 metų Vaida Jašinskaitė ir metais vyresnis Ignas Koženiauskas – šimtas devyniasdešimt septintoji pora šįmet žiedus sumainiusi Kėdainių civilinės metrikacijos skyriuje.

Asmeninio archyvo nuotr./Vaida Jašinskaitė ir Ignas Koženiauskas
Asmeninio albumo nuotr./Vaida Jašinskaitė ir Ignas Koženiauskas

Juos sutuokusi skyriaus vedėja Gaiva Petrauskienė sakė, kad paprastai vestuvėms kraštiečiai renkasi miesto rotušę, tik nedaugelis iškilmių prašo kitoje aplinkoje: „Vaida su Ignu jau prieš pusmetį atėjo ir užsiprašė santuokos rugpjūčio 20-ąją. Iš pradžių jie galvojo tuoktis miesto parke, bet vėliau padiskutavę su festivalio rengėjais nutarė šventės iškilmes surengti Džiazo gatvėje. Šios vestuvės ne rotušėje šįmet mums tik penktosios. Dažniausiai bendro gyvenimo įžadai mūsų mieste tariami rotušėje ar bažnyčiose.“

Patys jaunavedžiai sakė, jog pats likimas juos atvedė į Džiazo gatvę. „Mes pažįstami apie šešerius metus. Bendravome, nutolome, o per pirmąjį džiazo festivalį vėl susitikome ir nebepaleidome vienas kito. Mus dažnai lydi džiazas, tad su mielu noru savo gražiausią šventę surengėme festivalio dieną Džiazo gatvėje“, – po santuokos įžadų šypsojosi jaunavedys.

Asmeninio archyvo nuotr./Jaunavedžius džiazo garsais sutiko Jonas Stankevičius
Asmeninio albumo nuotr./Jaunavedžius džiazo garsais sutiko Jonas Stankevičius

Jis pastebėjo, jog dar būdamas mokinys vis svajojo išvažiuoti iš Kėdainių ir svetur ieškoti savo laimės, tačiau, ji, pasirodo, buvo jo gimtajame mieste. „Šiandien esame labai laimingi. Su mumis mums brangūs žmonės, tad ko daugiau galime norėti“, – kukliai šypsojosi laiminga nuotaka.

Jaunuosius netradicinėje vestuvėms vietoje šeimos starto proga sveikino ne tik tėvai, artimieji, draugai, bet ir miestelėnai.

„Nuostabu, kad turime tokių šaunių jaunų žmonių. Jiems linkiu didelės laimės“, – sakė pro šalį ėjęs kėdainietis Algis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką