Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 15d. 13:45

Budizmą išpažįstantis Edgaras Lubys: „Čia kalbama apie ramybę, vienybę ir meilę“

Edgaras Lubys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Edgaras Lubys

Dainininkas Edgaras Lubys viešumoje vis dar labiau atpažįstamas pseudonimu Amberlife. Nors televizijos ekrane jis nėra dažnas svečias, muzika yra tai, kuo ir iš ko jis gyvena.

„Neverkiu, kad sunku išgyventi iš muzikos. Neturiu labai didelių įgeidžių, jie vidutiniai. Nevažinėju naujausiu automobiliu, neturiu naujausio telefono ir man to nereikia“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Adomo obuolys“ sakė E.Lubys.

Edgaras Lubys nuo vaikystės buvo linkęs į dvasingumą, su šeima lankė bažnyčią. Vėliau jo gyvenime atsirado Rytų filosofija.

„Budizmas man patinka, nes jame kalbama apie vienybę. Jei yra kairė, šalia yra ir dešinė. Budizmas kalba apie ramybę, o virš jos, manau, yra džiaugsmas. Dar aukščiau – meilė. Mums, vakariečiams, su begale streso ir įtampų, užtenka vien žodžio ramybė...“ – juokėsi dainininkas.

Susidomėjęs budizmu, E.Lubys pakeitė ir savo mitybą – atsisakė mėsos. Susipažinusi su juo, savo mitybos įpročius pakeitė ir jo žmona, žinoma žurnalistė Živilė. Ant Lubių šeimos, kurioje auga du vaikai, stalo šiandien nėra nei mėsos, nei kiaušinių, nei žuvies.

„Žmonės labai jautriai žiūri į kraštutinumus. Pavyzdžiui, jei pasakyčiau, kad nevalgau brokolių, jie nekreiptų dėmesio. Tačiau išgirdę, kad nevalgau mėsos, jie dažnai reaguoja audringai“, – sakė E.Lubys.

Nesusipratimų ar juo labiau – konfliktų Lubių šeimoje beveik nebūna. Pasak Edgaro, visus iškylančius klausimus jie sprendžia iškart, daug kalbėdami ir taip iki pykčių tiesiog neprieina.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Edgaras Lubys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Edgaras Lubys

„Žmonės pamiršta dirbti su savimi, o tuokdamiesi tikisi iš vedybų kažką gauti. Reiktų galvoti priešingai – ką duosi. Dažniausia vyras nori būti karalius, tačiau ar gali toks būti, jei moteris paversta tarnaite? Vyras turi būti asketiškas, susitvardęs, nes jis veda moterį, o ji teka. Tačiau to nesuvaidinsi, o turi užsitarnauti“, – teigė dainininkas.

Pasak jo, vyras turi būti tvirtas ir neverkšlenti, juo labiau – nesiskųsti žmonai. Guostis jis gali nebent geram draugui.

„Jei nori, kad moteris žydėtų, turi ją puoselėti kaip gėlę. Juk jai ir taip sunku. Kodėl? Manau, sunkiausias pasaulyje darbas yra būti mama“, – sakė dviejų vaikų tėtis.

Ingos Valinskienės pokalbį su šiuo dainininku televizijos žiūrovai išvys jau šį antradienį, 21.00 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką