Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Burtų lazdelė papuošė moteris, jų dukreles ir... šuniukus (nuotraukos)

Viktorijos Jakučinskaitės kolekcija garsioms moterims, jų dukrelėms ir šuniukams
Alvydo Opulskio montažas / Viktorijos Jakučinskaitės kolekcija – garsioms moterims, jų dukrelėms ir šuniukams.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pliaupiant visai ne vasariškam lietui, skambant prancūziškoms dainoms ir akordeono muzikai, antradienio vakarą Vilniuje, prie Užupio angelo, iš po skėčių išniro didelės ir mažos fėjos. Naująją savo kolekciją, skirtą garsioms moterims, jų dukrelėms ir šį kartą netgi šuniukams, pristatė dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. Ji ir pati pasirodė su dviem mažomis savo gražuolėmis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praeivių ir kaimynystės gyventojų smalsius žvilgsnius antradienio vakarą traukė balta palapinė, iš kurios sklido romantiškų melodijų garsai. Paminėti kūrėjos V.Jakučinskaitės krautuvėlės „Tiulio fėja“ vienų metų gimtadienio susirinko ištikimi gerbėjai: Gediminas Jaunius, Agnė Jagelavičiūtė, batų dizainerė Rūta Rimšelienė, garsių atlikėjų vadybininkė Oksana Zlatkovaitė, fotografas Gediminas Žilinskas, šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis bei kiti. Tačiau daugiausia garsių moterų ir merginų iki kolekcijos pristatymo slėpėsi krautuvėlėje.

G.Jaunius, pristatydamas būsimą kolekciją ir sveikindamas jaunąją dizainerę bei bičiulę, prisiminė, kad draugų būryje Viktorija jau seniau buvo vadinama fėja. Nors jį nuolat pertraukdavo ir garsiais komentarais svaidėsi A.Jagelavičiūtė, šventinės nuotaikos ir žavingo reginio tai nesugadino.

Pasipuošusios vasariškomis suknelėmis iš po skėčių pasirodė ir žiūrovus privertė šypsotis bei ploti Kotryna Kirdeikytė su dukra Urte Marija (žinoma, joms garsiausiai plojo Š.Kirdeikis), Atlanta su droviąja dukrele Saule, dainininkė Diana Dargė su Une. Ant rankų ne tokias jau mažas savo manekenes atsinešė Genutė Žalienė ir „Olialia pupytė“ Skaistė. Modelių duonos jau ragavusios fotomenininkė Redita Dominaitytė su dukrele Upe bei grupės „69 danguje“ dainininkė Ingrida Martinkėnaitė su Marija parodė, kaip puikiai vasarą mamos gali derėti prie dukterų.

Naujosios kolekcijos akcentu tapo fėjų draugais pavadinti garsių merginų ir moterų duetai su... šunimis. Savo augintinius su drabužėliais atsivedė stilistė Lina Žvirblytė, „Olialia pupytė“ Oksana Pikul ir manekenė Aistė Jasaitytė.

Braškėmis kvepiantį vakarą vainikavo pati V.Jakučinskaitė, pasirodydama su abiem savo dukrelėmis. Jaunesnioji dizainerės dukrelė Ieva Maja, dar neturinti net dvejų metų, visiems susirinkusiems padėkojo ir papirko grakščiai mojuodama rankute.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką