Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 birželio 15d. 21:39

Būrys garsenybių mėsinės surengtame vakarėlyje degustavo griliaus patiekalus

Robertas Kalinkinas su šeima, Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas, Kristina Tarasevičiūtė ir Martynas Vaidotas
Asmeninė nuotr. / Robertas Kalinkinas su šeima, Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas, Kristina Tarasevičiūtė ir Martynas Vaidotas
Ketvirtadienio vakarą vasaros dvasia alsuojančiame vakarėlyje Vilniuje garsenybės skanavo griliaus patiekalų.

Į mėsinės „The Farm“ surengtą barbekiu vakarėlį atvyko dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne, socialiai atsakingo verslo „Trys seserys“ įkūrėja Rima Olberkytė-Stankus su vyru Žydrūnu, reklamos specialistė ir dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė, balerina Kristina Tarasevičiūtė su širdies draugu, aktoriumi Martynu Vaidotu, viešųjų ryšių specialistas Saugirdas Vaitulionis, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė su vyru, advokatu Mindaugu Urbonu, radio laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė, menininkė Jūratė Rekevičiūtė, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė su dukra.

Prieš aštuonis mėnesius su mylimuoju aukso žiedais apsikeitusi Ingrida Martinkėnaitė juokėsi, kad iš pradžių namuose stengėsi gaminti tabu. Tiesa, dabar vyras šią poziciją užleido savo žmonai.

„Vyras gamina vis rečiau. Tačiau, jei pajaučia įkvėpimą, viską pagamina labai skaniai“, – komplimentų savo sutuoktiniui negailėjo I.Martinkėnaitė.

Asmeninė nuotr./Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas
Asmeninė nuotr./Ingrida Martinkėnaitė ir Mindaugas Urbonas

Dainininkė kur kas dažniau valgytų vakarienei steikus, tačiau tam koja pakiša kokybiškos mėsos stygius parduotuvėse.

„Džiaugiuosi, kad Vilniuje atsiranda tokių parduotuvių, kur galima nusipirkti kruopščiai iš ūkininkų atsirinktos mėsos. Labai mėgstu vidutiniškai keptą steiką, mano vyras – dešrelių, kepsnių megėjas. Mėgstame kviestis pas save draugus arba vykti į svečius ir surengti griliaus vakarėlį“, – sakė I.Martinkėnaitė.

„Steikas man yra virtuvės klasika. Po šio pateikalo visi liks laimingi“, – juokėsi Dovilė Filmanavičiūtė. Moteris pasakojo, kad puikiai moka kepti steikus, tačiau mieliau šį darbą patiki vyrams.

„Steikas man yra tikro, normalaus bičo patiekalas. Būtent vyras turi jį kepti. Iš karto matau stipraus, protingo, žavingo miestiečio vaizdinį virtuvėje“, – šypsojosi garsenybė.

Asmeninė nuotr./Elena Puidokaitė ir Dovilė Filmanavičiūtė
Asmeninė nuotr./Elena Puidokaitė ir Dovilė Filmanavičiūtė

D.Filmanavičiūtė džiaugėsi, kad Lietuvoje populiarėja specializuotos parduotuvės, kuriose žmonės perka maisto produktus. „Labai palaikau smulkų verslą. Džiaugiuosi, kad žmonės pamiršta besaikį vartojimą, o atsižvelgia į kokybę. Vis daugiau mano draugų turi mylimą mėsos, pieno produktų ar daržovių pardavėja, ar parduotuvėlę, kur perka naminį sūrį ar vyną. Aš pati apsipirkinėju tik tokiose parduotuvėse, tai visiška mano aistra“, – „Ogmios mieste“ apsipirkinėjanti sakė D.Filmanavičiūtė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:51
01:31
01:42

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką