Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 06 17, 10:42

Būrys garsenybių pakilo virš Vilniaus stogų pasimėgauti pusryčiais danguje

Trečiadienio rytą į Vilniaus Rotušės aikštę rinkosi būrys žinomų žmonių. Visi jie išbandė kasmet vasaros pradžioje čia vykstančią pramogą – pasimėgavimą maistu virš senamiesčio stogų.
Žilvinas Grigaitis su žmona Elle Martin Grigaitis
Žilvinas Grigaitis su žmona Elle / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Neeiliniais „Dinner In The Sky“ pusryčiais mėgavosi verslo ir pramogų pasaulio atstovai. Čia buvo galima sutikti verslininką Žilviną Grigaitį su žmona Elle, šių metų „Eurovizijos“ atstovą Vaidą Baumilą, dainininkes Rositą Čivilytę, Ericą Jennings, stilistę Agnę Gilytę, prodiuserį Gediminą Jaunių.

Visi jie atvyko smagiai nusiteikę ir su nekantrumu laukė smagios atrakcijos. Dar prieš kylant į dangų svečiai galėjo pirmieji išvysti Rotušės aikštėje šventiškai atidengtą mobilią pasaulinio garso menininko ir dalininko Hermeso Mansu meno skulptūrą: čia specialiai sumontuotame kube buvusi projekto „Lietuvos talentai“ dalyvė Kristina Radžiukynaitė muilo burbulų fone atliko keletą dainų.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Mobili Hermeso Mansu meno skulptūra

Renginio dalyviai danguje mėgavosi virtuvės šefų Matthew Janseno ir Deivydo Praspaliauskao ruoštais patiekalais, čia buvo pristatyti trys patiekalai: lengvas rūkyto šamo ir burokėlių užkandis, atvėsinta lašiša su topinambais ir į putėsius panašiai atrodančia bulvių koše, šokoladinis tortas su mėtomis ir juodaisiais serbentais.

Šiemet buvo nuspręsta į programą įtraukti ne tik maistą, bet ir muzikinę programą, ja rūpinosi „Zipfm“ radijo laidų vedėjas Titas Motuzas.

Į 45 metrų aukštį pakelti pusryčių dalyviai pradžioje truputį jaudinosi, ne vienas prisipažino, kad atsiplėšus nuo žemės iš naujo prisiminė aukščio baimę.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Rūkytas šamas ir burokėliai

„Nors aš kylau jau ne pirmą kartą, vis tiek raumenys įsitempia, kai supranti, kad po kojomis nejauti žemės ir matai tik stogus“, – Žmonės.lt kalbėjo Ž.Grigaitis. „Dinner In The Sky“ pramogą jis jau buvo išbandęs ankstesniais metais, tuomet buvo pakilęs tiek virš Vilniaus, tiek virš Rygos.

Pasak jo, didelė dalis įspūdžių priklauso nuo oro sąlygų, ypač nuo vėjo stiprumo. „Kai visa kapsulė pradeda siūbuoti, patikėkite manimi, tuomet jau ne iki maisto. Tačiau šįkart oras buvo puikus ir viskas puikiai pavyko“, – sakė jis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vaidas Baumila

Atrakcija liko patenkintas ir V.Baumila. Jam tai taip pat buvo ne pirmas kartas, virš sostinės Rotušės aikštės jis buvo pakilęs prieš porą metų. „Maistas – puikus. O aukštis man po „Eurovizijos“ šuolio su guma jau nebebaisus. Aš nebijau aukščio, bijau nukristi“, – juokėsi jis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gediminas Jaunius, Rosita Čivilytė, Agnė Gilytė

Originalūs pusryčiai taip pat paliko įspūdį R.Čivilytei.

„Žemės trauką jaučiau kaip reikiant, tai gerai, kad šalia buvo Gediminas, mes vienas kitą palaikėme. Aš bijau aukščio, tačiau pakilusi įsitikinau, kad ne taip stipriai, kaip Gediminas, jis sėdėjo kaip suparalyžiuotas“, – žiūrėdama į G.Jaunių linksmai kalbėjo dainininkė.

G.Jaunius prisipažino turintis aukščio fobiją, tačiau pusryčiaudamas danguje stengėsi apie tai negalvoti. „Žilvinas sakė, kad jam drebėjo kojos. Man nedrebėjo niekas, nes visas buvau labai įsitempęs. Tačiau nepaisant to, esu labai patenkintas. Galiu patvirtinti, kad dabar jau galiu valgyti bet kokiame aukštyje. Maistas – fantastiškas, o šefai – puikūs“, – sakė prodiuseris.

Birželio 16-ąją startavusi „Dinner In The Sky“ trakcija Vilniaus Rotušės aikštėje veiks iki sekmadienio, birželio 21 dienos.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
M.Svėrytės nuotr./„Dinner In The Sky“ Vilniuje
M.Svėrytės nuotr./„Dinner In The Sky“ Vilniuje

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką