Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Butaforines džiungles scenoje įkūrę E.Masytė ir R.Difartas sulaukė komisijos pasmerkimo

Eurika Masytė ir Ramūnas Difartas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / E.Masytė ir R.Difartas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žurnalistė Eurika Masytė ir dainininkas Ramūnas Difartas trečiadienio vakarą įvykusiame „Žvaigždžių duetų“ filmavime smarkiai prašovė pro šalį: siekę kuo autentiškiau pateikti džiunglių atmosferą, buvo apkaltinti gerokai padauginę butaforijos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Laidos filmavimo akimirka
R.Difartas

Į muzikinį projektą grąžinta pora laidoje virto Tarzanu ir keliautoja, sceną apstatė dirbtinėmis palmėmis, atsitempė porą gyvų smauglių, į talką pasikvietė gorilos kostiumu vilkintį pagalbininką ir du įvairius triukus atlikusius vaikus.

„Man trūko septynių krokodilų, septynių šimtų antilopių, dviejų tonų smėlio... Jūs suaugę artistai, kam jūs čia tą botanikos sodą atnešėte? Aš už pastangas visada ploju, bet ne už tas, kurios nepadeda. Kurgi saikas! Aš negalėsiu dalyvauti komisijoje dėl šitų eksperimentų! – piktinosi režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Gėrėjomės gamta per polietileninę plėvelę – per plėvelę gal ir saugiau, bet malonumas ne tas.

„Aš įgarsinau klaikiai daug filmų apie gyvates ir pitonus, bet vis vien galiu žiūrėt į juos tik terariume. Vėl pykstu. Nenoriu žiūrėti į tas papildomas priemones, noriu žiūrėti į jus. Jeigu mane čia laikys iki galo, noriu chemijos tarp jūsų. Eurika, jūs man praeitą kartą patikot labiau negu šiandien. Aš jaučiu, kad jūs galit daugiau. Šiandien aš mačiau tik tas džiungles“, – dueto sumanymą supeikė komisijos narė Inga Valinskienė.
 
„Iš tiesų žavu matyti vaikučius scenoje bet kokiame kontekste. Buvo gražus vaizdas, nesikabinėsiu prie to zoologijos sodo, nes man zoologijos sode būti patinka. Pritrūko jūsų dainavimo, dinaminės skalės, aš tiesiog negirdėjau jūsų balsų. Gėrėjomės gamta per polietileninę plėvelę – per plėvelę gal ir saugiau, bet malonumas ne tas“, – dviprasmišką komentarą pasakė komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Tačiau su komisijos nuomone nenorėjo sutikti R.Difartas. Pasak jo – visa scenoje buvusi butaforija buvo „labai natūrali“. „Truputį norėjome šokiruoti. Mūsų laiške dar buvo prašymas gauti krioklį...“ – kalbėjo Ramūnas.

„O gavote kritikos krioklį“, – nusijuokė laidos vedėja Inga Jankauskaitė.  
 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką