Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 rugsėjo 24d. 21:48

Buvęs Karolinos Liukaitytės gyvenimo draugas Arnas Jurskis: „Nė vienos skyrybos nėra malonios“

Arnas Jurskis
LNK nuotr. / Arnas Jurskis
Verslininką Arną Jurskį, didžiausios Baltijos šalyse riešutų ir džiovintų vaisių įmonės „Arimex“ įkūrėją, gatvėje mažai kas atpažįsta, nors jis – vienas sėkmingiausių Lietuvos verslininkų. Arnas šiandien džiaugiasi, jog susikūrė tokį gyvenimą, kad būdamas 48-erių gali sau leisti beveik nebedirbti ir visą laiką skirti dukrai Lukrecijai.

Prieš metus Arnas išsiskyrė su dukros mama devyniolika metų jaunesne Karolina Liukaityte. Pora kartu pragyveno ketverius metus. Šią vasarą LNK orų mergaite vadinama Karolina ištekėjo už karatė trenerio Andriaus Čelkio.

„Nei vienos skyrybos nėra malonios, niekam iš mūsų. Man svarbiausia užduotis buvo, kad Lukrecija kuo mažiau nukentėtų, kad kuo mažiau matytų kažkokių barnių, ar pykčių, ir, man atrodo, mums pavyko, nes ji dabar yra laimingas vaikas ir tiek, kiek įmanoma sveikai praėjo tos skyrybos. Mums nepavyko, bet aš labai džiaugiuosi už Karoliną“, – šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakojo Arnas.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Karolina Liukaitytė ir Arnas Jurskis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Karolina Liukaitytė ir Arnas Jurskis

Visus namus puošia Arno ir Karolinos dukros Lukrecijos nuotraukos. Penkerių mergaitė pasakojo, kad jau 150 kartų skirdo lėktuvu, aplankė 50 šalių ir tapo jauniausia alpiniste Lietuvoje. Lukrecija jau skrido viena lėktuvu.

„Siekiu užauginti Lukreciją savimi pasitikinčia, savarankiška ir gerai besielgiančia“, – sakė A. Jurskis.

Arnas prieš sutinkant Karoliną turėjo šeimą – užaugino tris vaikus ir su vienmete žmona kartu pragyveno dvidešimt metų. Vyrui apmaudu, kad kai pirmą kartą tapo tėvu, jam buvo vos 21-eri.

Ir neslepia – tuomet verslas jam buvo svarbiau už šeimą, todėl vyras rasdavo labai mažai laiko savo vaikams.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė ir Arnas Jurskis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė ir Arnas Jurskis

Gimus dukrai Lukrecijai, Arnas patikėjo daugumą verslo klausimų darbuotojams, o pats atsidėjo tėvystei. Pirmuosius metus kasdien iš darbo pareidavo iki pietų, o vėliau nusprendė visą dieną praleisti su vaiku.

Daug kas iš aplinkinių stebėjosi, kaip du dirbantys žmonės gali neturėti auklės, tačiau Arnas patikina pats norėjęs auginti savo vaiką. Juolab, kad daugiau atžalų turėti jis neketina. „O milijonu daugiau ar mažiau uždirbsiu, man jau jokio skirtumo“, – sako Arnas.

Verslininkas įsitikinęs, kad turtingi žmonės sugadina savo atžalas aprūpindami jas nerūpestingu gyvenimu. Savo vaikus jis augina kitaip – tris jau suaugusius vaikus jis išlaikė tik tol, kol jie studijavo, tiksliau, sumokėjo už studiją ir buto nuomą, tačiau po studijų nei vienam nepirko nei brangių automobilių, nei namų.

Nors metus Arnas yra vienišas ir patikina, kad gyventi vienam dideliuose namuose išties liūdna, verslininkas atviras – jo nedomina ne tik vienmetės moterys.

Verslininkas puikiai atpažįsta gero gyvenimo trokštančias moteris – tokias dažniausiai sutinka sporto klube – jų neretai didinta krūtinė, lūpos, ir sportuodamos jos nepersistengia, kad nenubėgtų makiažas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje susituokė „orų mergaitė“ Karolina Liukaitytė ir karatė treneris Andrius Čelkis

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
26:48
03:08

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką