Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 21d. 09:05

Buvęs „Makchu Pikchu“ narys Imantas Slėnis kaltinamas garso kolonėlės pasisavinimu

Imantas Slėnys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Imantas Slėnys

Buvęs vaikinų grupės „Makchu Pikchu“ vokalistas Imantas Slėnys sulaukė kaltinimo: rugsėjo pabaigoje vienai dienai išsinuomojęs brangią garso kolonėlę jis iki šiol jos negrąžino. Tačiau pats muzikantas Žmonės.lt sakė pats tapęs nemalonios situacijos įkaitu – kolonėlę skolino ne sau, o draugui.

Žmonės.lt redakciją pasiekė vienos garso įrangą nuomojančios įmonės laiškas apie tai, kad grupės lyderis I.Slėnys, geriau žinomas kaip Imantas Reed, jau kone pusmetį vengia grąžinti pasiskolintą daiktą, o už nuomą pinigų nemoka.

Rugsėjo 25-ąją vienam vakarui išsinuomojęs žemų dažnių kolonėlę, liaudiškai vadinamą tiesiog „sūbu“, jis iki šiol jos negrąžino. Pasak vieno iš nuomotojo Evaldo Barono, su muzikantu buvo kalbėta draugiškai, ilgą laiką buvo bandoma susitarti gražiuoju, tačiau šis vis rasdavo pasiteisinimą ir grąžinimo terminą atidėdavo.

„Norėjome atsiimti mums priklausantį daiktą, bandėme daug kartų tai daryti, tačiau Imantas sutartu laiku sutartoje vietoje vis nepasirodydavo. Kaskart jis rasdavo priežastį: tai jo automobilis sugesdavo, tai jis laukė draugo, tai sakydavo, kad vėluos. Laukdavome po pusantros dvi valandas, tačiau galiausiai jis taip ir nepasirodydavo“, – Žmonės.lt sakė E.Baronas.

„Maždaug prieš mėnesį jis pažadėjo, kad už poros dienų „sūbą“ grąžins, tačiau sutartu laiku ir vėl nepasirodė. Supratome, kad nieko kitaip neišeis, tik paduoti į teismą“, – pasakojo E.Baronas.

Jis teigė, kad pradžioje muzikantas dar keldavo telefono ragelį, galiausiai nustojo tai daręs ir savo įsipareigojimus tiesiog ignoravo.

„Maždaug prieš mėnesį jis pažadėjo, kad už poros dienų „sūbą“ grąžins, tačiau sutartu laiku ir vėl nepasirodė. Galiausiai supratome, kad nieko kitaip neišeis, tik paduoti į teismą“, – pasakojo verslininkas.

Už paros žemų dažnių kolonėlės nuomą įmonė ima 100 litų (dabar – maždaug 29 eurų mokestį), jos vertė – apie 2 tūkst. litų (apie 580 eurų).

„Aš suprantu, kad 100 litų gal ir nėra dideli pinigai, tačiau man, kaip jaunam verslininkui, prarasti 2 tūkst. yra daug. Juk „sūbą“ jau kiek kartų galėjau išnuomoti“, – kalbėjo E.Baronas.

Kalbų apie tai, kad muzikantas vengia grąžinti skolas galima rasti informacijos ir muzikantų bei didžėjų pamėgtuose diskusijų forumuose. Žmonės.lt paklaustas apie šią situaciją, pats I.Slėnys tikino tapęs nemalonios situacijos įkaitu.

„Aš išsinuomojau viską savo vardu ir perdaviau pažįstamui, kuris negrąžino. Likau atsakingas už viską, nors nesu kaltas. Prisiėmiau atsakomybę už kitą žmogų ir dabar kenčiu dėl to pats“, – Žmonės.lt sakė I.Slėnys.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Imantas Slėnys (dešinėje)
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Imantas Slėnys (dešinėje)


Jis teigė ne kartą „sūbą“ turinčio pažįstamo prašęs, kad pats pasiskambintų ir viską sutvarkytų, tačiau šis žmogus su juo tiesiog nebekalba. „Jis mane ignoruoja, ką aš galiu padaryt? Nekelia ragelio, neatrašo į elektroninius laiškus... Ką gali susitarti su žmogumi, kuris tiesiogine to žodžio prasme ignoruoja?“ – retoriškai klausė buvęs „Makchu Pikchu“ vokalistas.

Žmogaus tapatybės, kuriam padėjo išsinuomoti kolonėlę, jis nenorėjo atskleisti, tačiau pažadėjo redakcijai greitu metu atsiųsti jo telefono numerį.

„Noriu viską išspręsti gražiuoju, nenoriu konfliktų, juolab teismų ar straipsnių apie tai. Viskas užkrito ant mano pečių. Aš jau turiu apmokėti skolą ir tą padarysiu, neturiu kitos išeities“, – sakė I.Slėnys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką