Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs Seimo narys Andrius Burba su ašaromis akyse prabilo apie skyrybas su žmona

Andrius Burba
Stop kadras / Andrius Burba
Šaltinis: 15min
0
A A

Vedybos visam gyvenimui su savo svajonių moterimi, vienas po kito gimę du sūnūs ir puiki politiko karjera, nuvedusi net į Seimą – toks vos prieš trejus metus buvo Arūno Valinsko partijos nario Andriaus Burbos gyvenimas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vietoj iš Seimo pašalinto Lino Karaliaus į parlamentaro kėdę atsisėdęs tuomet 32-ejų  Andrius galėjo tik padėkoti likimui – namuose 8 metais jaunesnė gražuolė žmona, o jis pats – tarp tautos išrinktųjų. Apie savo tobulą šeimą jis tada ne kartą pasakojo ir žurnalistams, vadino save tikru šeimos tėvu, kuriam svarbios tradicinės vertybės.

Tačiau vos po trejų santuokos metų jis išsiskyrė su savo žmona, o porai pasukus skirtingais keliais, jų vienerių ir dvejų metukų sūnūs tapo tėvų ginčų įkaitais.

Andrius sako, kad  iki šiol negali atsitokėti, kad jo aštuoneriais metais jaunesnė žmona, kuri jam buvo moters idealas, vieną dieną nusprendė, kad nebenori šeimos, o vėliau tiesiog parašė trumpąją žinutę, kad Andrius pasiimtų auginti jų vyresnį sūnų, nes ji to daryti nenori.

„Jinai priėmė sprendimą, kad jai sunku vienai auginti vaikus, jai neužtenka lėšų, kurias aš skiriu, nors tai buvo 2500 litų. Tai nėra labai daug, bet tai nėra ir mažai palyginus kokie alimentai skiriami. Ir pabuvusi mėnesį laiko su dviem vaikais jinai parašė man žinutę – man per sunku, pasiimk vaiką ir kelias dienas net nekėlė ragelio“, – šį pirmadienio vakarą 19.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ visą tiesą apie subyrėjusią šeimą ir savo žmoną pasakos Andrius Burba. Vyras laidoje nesuvaldys ašarų.

Stop kadras/Andrius Burba
Stop kadras/Andrius Burba

Andrius sako, kad Sandra per tuos metus  labai pasikeitė. Gal tai tik sutapimas, tačiau kai tuokėsi, Andrius buvo sėkmės lydimas politikas ir Seimo narys. O karjerai pasibaigus, atrodo baigėsi ir meilė.

Teisininko išsilavinimą turintis Andrius dabar negali atsidžiaugti, kad prieš sumainydamas žiedus pasirašė vedybinę sutartį. Joje buvo aiškiai išdėstyta, kaip skyrybų atveju pora pasidalins turtą. Andriui liko jo iki tol turėtas butas sostinėje, o Sandra, pagyvenusi vos mėnesį išnuomotame bute, persikraustė į Kauną.

Andrius mano, kad ir jaunesnysis sūnus visam laikui liks gyventi pas jį: „Aš žinau, kad man tereikia pasiūlyti savo žmonai pinigų, ir ji mielai paliks jį pas mane. Tokia mintis man kelia siaubą.“

Stop kadras/Andrius Burba
Stop kadras/Andrius Burba
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką